![](/foto/2023/2023-10-14-d100-wc-ua-team.jpg)
Змагання відбувалися з 28 вересня по 13 жовтня у Кюрасао. Українцям вдалося вибороти одразу три з шести медалей, причому дві з них - золоті. Чемпіонами світу з шашок-100 стали Юрій Анікєєв (Харків) та Вікторія Мотрічко (Одеса)! Олені Короткій (Кам'янське, Дніпропетровська область) вдалося вибороти бронзову нагороду!
![](/foto/2023/2023-10-14-d100-wc-anikieiev-gold.jpg)
Лідер української збірної гросмейстер Юрій Анікєєв впевнено пройшов весь турнір без поразок, довго був на вершині турнірної таблиці та врешті переміг із доробком 25 очок із 36 можливих. Непогано виступив і гросмейстер Артем Іванов з Івано-Франківську. В його активі 22 набрані очки та високе 6-те місце.
![](/foto/2023/2023-10-14-d100-wc-motrichko-gold-korotka-bronze.jpg)
Гросмейстер Вікторія Мотрічко переконливо довела, що є першим номером світового рейтингу. Для реалізації поставленої мети – стати чемпіонкою світу – їй знадобилося набрати 23 очки з 30. Дуже впевнено виступила на турнірі і гросмейстер Олена Коротка. Протягом всього турніру Олена не опускалася у турнірній таблиці нижче призової трійки. Запорукою для ще однієї завойованої медалі – бронзової – для збірної України стали 19 набраних очок.
Підсумкове положення. Чоловіки
1. Анікєєв Юрій (Харків, Україна) – 25 з 36 очок
2. Groenendijk Jan (Нідерланди) – 24
3. Van Ijzendoorn Martijn (Нідерланди) – 23
...
6. Іванов Артем (Івано-Франківськ, Україна) – 22
15. Бобков Юрій (Запоріжжя, Україна) – 15
Лінк на турнір
Підсумкове положення. Жінки
1. Мотрічко Вікторія (Одеса, Україна) – 23 з 30 очок
2. Tkachenko Darya (FMJD) – 21
3. Коротка Олена (Кам'янське, Україна) – 19
...
11. Балтажи Ольга (Івано-Франківськ, Україна) – 14
13. Макаренкова Юлія (Харків, Україна) – 13
Лінк на турнір