![](http://ukrshashki.at.ua/turnir/2016/piter/panchenkov.jpg)
З 20 по 29 квітня в Санкт-Петербурзі (Росія) проходить чемпіонат Європи серед молоді з шашок-64.
У турнірі зі швидкої гри дві медалі в скарбничку збірної України принесли Богдан Панченков (Запоріжжя) та Тетяна Зайцева (Київ), обидва завоювали золоті нагороди: Богдан в найстаршій групі до 23 років, а Тетяна - до 19 років.
Також у бліц Панченков взяв ще одну медаль - срібну.
Результати на сайті IDF.
Вітаємо спортсменів та тренерів!
![](http://gorod.dp.ua/pic/news/newsimages/0815/107829.jpg)