Членам штатної збірної команди України з шашок, кандидатам у збірну та резерву потрібно пройти медичний огляд.
До 20 листопада 2010 р. обмінні карти надати провідному тренеру з шашок Стаднікову Юрію Михайловичу:
03186 м.Київ, вул. Антонова 11, кв.102
Переглядів: 499 | Додав: bos | Дата: 23.09.2010 | Коментарі (0)

Відбувся Чемпіонат Європи з шашок-64 серед чоловіків та жінок (швидка гра).
Бронзову медаль в Чемпіонаті Європи з шашок-64 серед жінок здобула Юлія Макаренкова (Харківська область). Перше місце Наталія Федорова (Росія), друге - Жанна Саршаєва (Росія).
В Чемпіонаті Європи з шашок-64 серед чоловіків срібну медаль здобув Сергій Бєлошеєв (АР Крим). Перше місце Гаврило Колесов (Росія), третє - Микола Стрючков (Росія)
Переглядів: 516 | Додав: bos | Дата: 17.09.2010 | Коментарі (0)

Відбувся Чемпіонат Європи з шашок-64 серед чоловіків та жінок (блискавична гра).
Срібну медаль в Чемпіонаті Європи з шашок-64 серед жінок здобула Вікторія Мотричко (Одеська Область). Перше місце Наталія Федорова (Росія), третє - Катерина Бушуєва (Росія).
В Чемпіонаті Європи з шашок-64 серед чоловіків бронзову медаль здобув Сергій Бєлошеєв (АР Крим). Перше місце Гаврило Колесов (Росія), друге   - Мурадуло Амрілаєв (Росія)

Переглядів: 505 | Додав: bos | Дата: 15.09.2010 | Коментарі (0)

14 вересня стартували V спортивні юнацькі ігри з шашок. В змаганнях беруть участь команди із 17 регіонів України: (Дніпропетровська,Запорізька,Донецька, Харківська,Ровенська,Сумська, Херсонська, Луганська, Вінницька, Львівська, Закарпатська, Івано-Франківська, Полтавська,Житомирська,Одеська області, АР Крим, м. Севастопіль.
З 14 по 17 вересня - класична гра
18 вересня - швидка гра
19 вересня - блискавична гра
Переглядів: 496 | Додав: bos | Дата: 15.09.2010 | Коментарі (0)

м. Вінниця. 3-4.09.2010 р.Обласні літні сільські спортивні ігри Вінниччини серед команд сільських територіальних громад з шашок-64.  24 команди (чоловік + жінка), швейцарки, 9 турів.
Громади.
1. Війтівська сільська рада Бершадського району.
2. Поповецька сільська рада Барського району.
3. Соколівська сільська рада Хмільницького району.
Райони
1. Бершадський район.
2. Гайсинський район.
3. Барський район.
 Чоловіки.
1. км Дьомін Олександр (с. Війтівка, Бершадського району) - 16.
2. км Паламарчук Василь (с. Кунка, Гайсинського району) - 15
3. Мс Ядвіжен Анатолій (с. Соколівка, Хмільницького району) – 14.
Жінки.
1. 2р Хмарук Інна (с. Війтівка, Бершадського району) - 18.
2. 1р Кирилюк Катерина (с. Куна, Гайсинського району) - 15
3. 2р Дідик Катерина (с. Кальник, Іллінецького району) – 12.
Переглядів: 520 | Додав: bos | Дата: 05.09.2010 | Коментарі (0)

З 14 по 19 вересня в м. Євпаторія відбудуться V юнацькі спортивні ігри .
Переглядів: 443 | Додав: bos | Дата: 03.09.2010 | Коментарі (0)

Відбувся Чемпіонат світу з шашок-64 серед юніорів, кадетів, молодших кадетів, юних надій(класична гра)
Українські шашкісти отримали 1 бронзову медаль.

Валерія Кришталь  м.Полтава     3 місце ( молодші кадети,)