Шашки в світі

Композиція

Нова література

Головна » Архів матеріалів

28 серпня  на  чемпіонаті світу з шашок-64 серед молоді, юніорів та юнаків тривають змагання з швидкої гри .

World Youth Championship (G11)

Переглядів: 16 | Додав: bos | Дата: 28.08.2021 | Коментарі (0)

На молодіжному чемпіонаті світу з шашок-64  закінчились змагання з класичної гри.

Чемпіонами стали:

Порецький Лев U11 (Київ)

Єжова Валерія U11 (Київ)

Махонін Андрій U14 (Кам’янське)

Срібна нагорода:

Бердник Мирослава U9 (Кам’янське)

Гринишин-Крук Росана U17 (Івано-Франківськ)

Демченко Ілля U20 (Кам’янське)

Бронзова нагорода:

Супруненко Катерина U9 (Херсон)

Золотар Тимур U14 (Харків)

... Читати далі »

Переглядів: 56 | Додав: bos | Дата: 28.08.2021 | Коментарі (0)

З'явилась попередня інформація щодо міжнародного турніру з шашок чекерс - 23-25 жовтня, Нейс (Ірландія) - Міжнародний турнір, (3-move, без обмежень кількості учасників від країни), заявки від обласних осередків до 10 вересня на мейл: tcnudf@gmail.com

Кваліфікаційний турнір (чоловіки) та Чемпіонат світу (жінки, юніори), (3-move, 2 учасники від країни) ймовірно буде перенесено на 2022 рік, додаткова інформація щодо цього очікується в жовтні.

Переглядів: 18 | Додав: bos | Дата: 25.08.2021 | Коментарі (0)

З 19 по 21 серпня у м. Аванос, Туреччина пройшли командні Чемпіонати світу з шашок-64 серед чоловіків та жінок.

Чоловіча збірна команда України вперше у своїй історії стала чемпіоном світу у швидкій програмі:

стаття.

З цим чудовим успіхом збірну України привітав президент країни Володимир Зеленський:

Укрінформ

Жіноча команда України посіла друге місце у швидкій та блискавичній програмах.

Технічні результати:

World Team championship 2021 (men, rapid)

World Team Championship 2021 (women, blitz)

World Team Championship 2021 (women, rapid)

Переглядів: 180 | Додав: bos | Дата: 23.08.2021 | Коментарі (0)

З 20 по 30 серпня у м. Аванос, Туреччина проходить Чемпіонат світу з шашок-64 серед молоді, юніорів та юнаків (класична гра - бразильська версія, швидка, блискавична гра - російська версія) FMJD.

Бажаємо успіхів та перемог нашим спортсменам!

Переглядів: 168 | Додав: bos | Дата: 23.08.2021 | Коментарі (0)

18-26 вересня  м. Дніпро  Чемпіонат України з шашок (шашки-64, класична, швидка, блискавична гра).

Регламент

Переглядів: 37 | Додав: bos | Дата: 19.08.2021 | Коментарі (0)

08-19 серпня проходили Чемпіонати Європи з шашок-64 серед чоловіків та жінок (швидка, блискавична гра).

В змаганнях швидкої гри бронзову нагороду виборов Юрій Анікєєв (Харківська область).

В змаганнях з блискавичної гри дві медалі вибороли спортсмени Дніпропетровської області.

Друге місце серед чоловіків посів Фелікс Шепель (Дніпро).

Третє місце серед жінок Олена Коротка (Кам'янське).

Вітаємо спортсменів та їх тренерів!

Переглядів: 52 | Додав: bos | Дата: 19.08.2021 | Коментарі (0)

17 серпня закінчились змагання з класичної гри.

Чемпіоном Європи серед чоловіків став Юрій Анікєєв (Харківська область). У півфіналі змагань Юрій Анікєєв у принциповому матчі виграв у росіянина Сергія Бєлошеєва, ( представником Криму, який в 2014 році змінив спортивне громадянство з українського на російське). У фінальному матчі Юрій за рахунок перемоги в швидкій грі здолав росіянина Алєксандра Георгієва, багаторазового чемпіона світу з шашок. Хоча нічия влаштовувала суперника через додаткові критерії, Юрій зумів виграти вирішальну партію у одного з найкращих гравців сучасності.

Третє місце посів українець Фелікс Шепель з Дніпра, який у матчі за бронзу взяв гору над кримчанином Сергієм Бєлошеєвим за рахунок перемоги в класичній грі.

У турнірі серед жінок срібну медаль виборола Олена Коротка (Дніпропетровська область).

Переглядів: 39 | Додав: bos | Дата: 17.08.2021 | Коментарі (0)

З 10 по 19 серпня в м. Аванос буде проходити Чемпіонат Європи з шашок-64  серед чоловіків та жінок (класична, швидка, блискавична гра).

Таблиця чоловіки (класична гра)

Таблиця жінки (класична гра)

Переглядів: 51 | Додав: bos | Дата: 11.08.2021 | Коментарі (0)

В групі юні надії (юнаки) другого Європейського молодіжного онлайн Кубка з шашок 100 (швидка гра) бронзову медаль  виборов Лев Порецький (Київ).