Понеділок, 23.04.2018, 21:23
Шашки в Україні

Меню сайту
 
Федерація шашок
 
Законодавство
 
Шашки в світі
 
Композиція


 
Нова літератураГоловна » Архів матеріалів

Завершились змагання з шашок VII літніх Всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам’яті М. М. Баки, що проходили з 30 жовтня по 05 листопада в м. Біла Церква (Київська обл.)

Результати з класичної гри:

шашки-64, жінки

1. Анісімова Зоряна

2. Ведерко Людмила

3. Рейніш Ольга

шашки-64, чоловіки

1. Рудь Ігор

2. Кульчицький Владислав

3. Позняк Валентин

шашки-100

1. Саєнко Григорій

2. Бутляр Іван

3. Шестопалов Віктор

команди

1. Львівська область

2. місто Київ

3. Луганська область

 

Швидка гра:

шашки-64, жінки

1. Рейніш Ольга

2. Ведерко Людмила

3. Анісімова Зоряна

шашки-64, чоловіки

1. Кульчицький Владислав

2. Ганяк Ігор

3. Коперльос Микола

шашки-100

1. Жигалін Олександр

2. Бутляр Іван

3. Жабчик Сергій

команди

1. місто Київ

2. Львівська область

3. Донецька область

 

Блискавична гра:

шашки-64, жінки

1. Рейніш Ольга

2. Анісімова Зоряна

3. Ведерко Людмила

шашки-64, чоловіки

... Читати далі »

Переглядів: 604 | Додав: bos | Дата: 06.11.2017 | Коментарі (1)

Підписано регламент змагань з шашок VII літніх Всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам’яті М. М. Баки, що відбудуться з 30 жовтня по 05 листопада в м. Біла Церква (Київська обл.)

РЕГЛАМЕНТ

Звертаємо вашу увагу, що наявність допуску лікаря до змагань є обов’язковою!

Рівень допуску до змагань – чоловіки та жінки 1967 року народження та старші.

Командний залік у кожному виді програми визначається за одним кращим результатом в шашки-100 спортсмена будь-якої статі, одним кращим результатом серед чоловіків в шашки-64 та одним кращим результатом серед жінок в шашки-64. Загальний чисельний склад команди – необмежений. Жінки мають право грати у змаганні серед чоловіків.

Головний суддя змагань: Мударісов Дмитро Закійович, 095-171-35-55.

З питань проживання звертатись: Корнієнко Володимир Васильович, 093-11-99-132, 097-342-61-31.

Переглядів: 370 | Додав: bos | Дата: 09.10.2017 | Коментарі (2)

У Львові 21 - 24 вересня 2017р відбувся турнір з шашок-100 "ЛЬВІВ-ОПЕН 2017", Етап Кубку світу I.D.C.D. з шашок-100 в рамках  "Чемпіонату міста Львова з шашок-100", який проходив у приміщенні ***готелю «НТОН»", за підтримки Львівської міської ради. 
Турнір проходив за швейцарською системою в 7 турів з контролем часу – 1год 30 хв. Учасники турніру прибули з сусідніх держав – Польща та Білорусь чим підтвердили статус першого міжнародного турніру з шашок-100, який відбувся вперше у м.Львові. Судили турнір знані міжнародні арбітри - Гордик Любов та Костянтин Балтажи. 
На учасників в кількості 44 чоловік, чекали п’ять  головних призів, які забезпечив організатор турніру - федерація шашок Львівської області, віце-президент федерації шашок України Іван Ільницький. Серед титулованих спортсменів фаворитом вважався Іванов Артем (дніпровець є першим за рейтингом-100 в Україні та ! 9 у світі). Артем підтвердив свій високий клас гри і впевнено ПЕРЕМІГ– 12 очок з 14 можливих. Друге місце здобув, багаторазовий Чемпіон Світу та Європи по версії I.D.C.D. категорія УОРА, Мариненко Дмитро – 11 з 14 можливих. Несподіванкою стало третє місце і відповідно «бронза» основного турніру Марціновського Юрія з міста Новоград-Волинськ, 10 очок і сенсаційна нічия в першому турі з переможцем – Артемом Івановим. Осадчук Володимир здобув почесне  4 місце і замкнув призову п’ятірку Кирило Іванов з Каменського (Дніпропетровська область) – 10 очок.  Отже доля 4-8 місця визначилась за додатковими показниками по коефіцієнту Солкофа де 6 місе здобув Охотський Олександр з Харкова, 7 місце Губарєва Альона з Каменського і замкнув кращу вісімку екс-чемпіон світу з шашок-64 - Гребенкін Валерій з Херсона. І лише 11 місце здобув заслужений майстер спорту України з шахів Бондарець Вадим з Львова, який показав найкращий результат серед шашкістів Львівської області. Найкращою серед жінок стала провідна шашкістка з Дніпропетровської області Губарєва Альона, другою була Гуслєва Людмила з Донецької області, а третьою представниця Прикарпаття – Гринишин-Крук Росана і четвертою наша землячка зі Львова, представниця АШ «Тривіта» - Осадча Варвара. Серед юніорів та дівчат до 10 років призерами стали – Жолоб Павло (Вінниця), Осадча Олена (Львів) і Балабан Ілля (Каменске). Серед юніорів та дівчат до 13 років призерами стали – Коваль Олександр і Гринишин-Крук Росана (Івано-Франківськ), та Осадча Варвара (Львів). Серед ветеранів кращим став Бондаренко Анатолій з Києва. Особливу увагу було надано заліку серед людей з особливими потребами де перемогу святкували – Мариненко Дмитро (категорія УОРА), Іванов Кирило (СПЕШ), Ніценко Юрій (ЗІР), серед жінок відповідно Гуслєва Людмила, Волицька Тетяна (ЗІР), Концевич Ольга (УОРА).Турнір проходив на високому організаційному рівні і відповідав вимогам міжнародного рівня. В пл ... Читати далі »

Переглядів: 595 | Додав: bos | Дата: 27.09.2017 | Коментарі (4)

З 30 жовтня по 05 листопада в м. Біла Церква (Київська обл.) планується проведення змагань з шашок VII літніх Всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам’яті М. М. Баки.


До участі у VII літніх Всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам’яті М. М. Баки з шашок допускаються команди, сформовані з ветеранів спорту АР Крим, областей та мм. Києва i Севастополя, які є громадянами України, мають реєстрацію та проживають на даних територіях, допущені до змагань за станом здоров'я лікарем та за умови обов’язкової наявності страхового медичного полісу, дійсного на термін проведення змагань.


Рівень допуску до змагань – чоловіки та жінки 1967 року народження та старші.


Командний залік у кожному виді програми визначається за одним кращим результатом в шашки-100 спортсмена будь-якої статі, одним кращим результатом серед чоловіків в шашки-64 та одним кращим результатом серед жінок в шашки-64. Загальний чисельний склад команди – необмежений. Жінки мають право грати у змаганні серед чоловіків.


Підписаний регламент змагань буде опубліковано на сайті пізніше.

Переглядів: 317 | Додав: bos | Дата: 21.09.2017 | Коментарі (0)

Шановні організатори змагань 2018 року!

Для включення змагання до Єдиного календарного плану Мінмолодьспорту на 2018 рік просимо завчасно потурбувались та до 15 жовтня 2017 року надіслати листи від обласних управлінь спорту або обласних/міських адміністрацій (органів державної влади) з заявками на проведення чемпіонатів України, Кубків, півфіналів та фіналів, всеукраїнських та міжнародних турнірів на території України.

У зв'язку з можливими затримками у роботі засобів зв'язку просимо перед відправленням офіційним шляхом листів з заявками відправляти скан-копії листів на е-мейл провідного тренера Мінмолодьспорту Чижевської Н. В.: chyzhevska@i.ua.

Звертаємо особливу увагу організаторів всеукраїнських та міжнародних турнірів на території України: без наявності листа від органу державної влади з заявкою на проведення турніру, змагання не може бути включено до Єдиного календарного плану Мінмолодьспорту на 2018 рік.

Переглядів: 263 | Додав: bos | Дата: 19.09.2017 | Коментарі (0)

З  17 по 23 липня в м. Полтава проходить півфінал чемпіонату України з шашок-100

Таблиця чоловіки

Таблиця жінки

Переглядів: 397 | Додав: bos | Дата: 19.07.2017 | Коментарі (0)

24 вересня у м. Дніпро в приміщенні шахово-шашкового клубу ім. Й.Уріха відбудеться чемпіонат України з розв’язування шашкових композицій. Чемпіонат є офіційним змаганням затвердженим Мінмолодьспортом, витрати на участь в якому можуть бути компенсовані відряджуючими організаціями.

Змагання проводяться з шашок-64. Учасникам буде надано 12-14 позицій різного рівня складності, що відповідають правилам шашкової композиції. В конкурсних позиціях будуть представлені всі жанри. На розв’язування відводиться 120 хвилин. Учасники повинні вказати розв’язок, записавши його в повній або скороченій нотації. Нарахування очок здійснюється за основний розв’язок позиції, що характеризує виконання завдання, а також за вказані додаткові варіанти розв’язку, хибні шляхи, неточності розв’язку. У випадку коли правилами жанру в позиції передбачено декілька варіантів розв’язку, нарахування очок здійснюється за кожний варіант окремо.

В процесі змагання учасникам дозволяється пересування шашок на дошці. Для більшої зручності рекомендується використовувати власні комплекти кишенькових шашок.

Переможці визначаються за найбільшою сумою набраних очок. У разі однакої суми очок, за найменшим часом витраченим на розв’язок.

Учасники, що посяду перше-третє місця нагороджуються дипломами і медалями, а також літературою з шашкової композиції.

Довідки та попередні заявки на участь за контактами головного судді Панченка Анатолія Анатолійович, що вказані в регламенті.

24 вересня у м. Дніпро в приміщенні шахово-шашкового клубу ім. Й.Уріха відбудеться чемпіонат України з розв’язування шашкових композицій. Чемпіонат є офіційним змаганням затвердженим Мінмолодьспортом, витрати на участь в якому можуть бути компенсовані відряджуючими організаціями.

Змагання проводяться з шашок-64. Учасникам буде надано 12-14 позицій різного рівня складності, що відповідають правилам шашкової композиції. В конкурсних позиціях будуть представлені всі жанри. На розв’язування відводиться 120 хвилин. Учасники повинні вказати розв’язок, записавши його в повній або скороченій нотації. Нарахування очок здійснюється за основний розв’язок позиції, що характеризує виконання завдання, а також за вказані додаткові варіанти розв’язку, хибні шляхи, неточності розв’язку. У випадку коли правилами жанру в позиції передбачено декілька варіантів розв’язку, нарахування очок здійснюється за ... Читати далі »

Переглядів: 356 | Додав: bos | Дата: 19.07.2017 | Коментарі (0)

Щодо умов участі у чемпіонатах світу 2017 року серед молоді з шашок-100 та турецьких шашок

ФМЖД та Польська федерація шашок організують:

Чемпіонат світу з шашок-100 серед молоді 2017 року (класична гра і бліц) та

Чемпіонат світу з турецьких шашок серед молоді 2017 року (бліц)

Місце проведення

Польща, місто Дабки (Dabki, Poland)

Програма чемпіонатів:

Субота  28-10-2017 Прибуття та реєстрація; в 20:00 - Технічний Брифінг (в ігровому залі)

Неділя  29-10-2017 11.00 Відкриття; 15:30 раунд 1

Понеділок 30-10-2017 09:30 раунд 2; 15:30 Раунд 3

Вівторок  31-10-2017 09:30 4 раунд; чемпіонат світу з турецьких шашок 15:30

Середа  1-11-2017 09:30 5 раунд 15:30 6 раунд

Четвер  2-11-2017 09:30 Бліц

П'ятниця  3-11-2017 09:30 раунд 7 15:30 раунд 8

Субота  4-11-2017 09:30 9 раунд;  18:00 Закриття та нагородження (Класичні, бліц і турецькі)

Неділя 5-11-2017 Від'їзд

Вікові групи

U20 юніори (відкритий), U20 дівчата - юніорки дівчата

U17 хлопчики - кадети (відкритий), U17 дівчата - кадети дівчата

U14 хлопчики - мінікадети (відкритий), U14 дівчат - мінікадети дівчата

U11 хлопчикі - надії (відкритий), U11 дівчата - надії дівчата.

Дівчата можуть грати у відкритих группах!

Кількість гравців на групу

2 можливості:

* Макс. 3 гравці в групі -> у цьому варіанті  1-й номер отримує безкоштовне розміщення та харчування від організаторів

* 4 гравці в групі ->  4-й номер оплачує за готель та харчування собі та 1-му номеру.

 Дисципліни:

Шашки-100:      два чемпіонати - 1) класична гра, 2) бліц

Турецькі шашки: бліц

Кількість гравців в бліц і турецькі шашки не обмежена. Всі діти можуть грати у своїй віковій групі, навіть якщо в класичній грі  вони грають у більш високій групі.

Технічні деталі

Класична гра - 80 хвилин на партію +1 хв. на кожний хід

Бліц - 5 хвилин на партію + 3 сек. на хід

Надії - мінікадери - кадети: 9 раундів за швейцарською системою

Юніори: швейцарська система за рейтингом

Вступні внески:

25 € класична гра;          10 €  бліц та/або турецькі шашки.

Оплата проводиться виключно електронним платежем на банківський рахунок організаторів:

Bank account FMJD for electronic payment of the subscription fees IBAN: NL09ABNA0513903682 BIC code: ABN ANL 2a ABN/AMRO 51.39.03.682.

Офіційний веб-сайт чемпіонатів світу http://dabki2017.warcaby.pl/

 

УВАГА. Термін подання заявок до Тренерської ради – до 31 серпня 2017 (31 ... Читати далі »

Переглядів: 361 | Додав: bos | Дата: 15.07.2017 | Коментарі (0)

Згідно до календаря Міжнародної федерації чекерсу з 13 по 14 жовтня (можливе перенесення на 21-22 жовтня) в Чеіхії та з 28 по 31 в Ірландії відбудуться етапи Кубку світу з шашок-чекерс.
Усіх бажаючих прийняти участь у цих змаганнях просимо до 20 липня для отримання візи надіслати дані закордонного паспорту відповідальній за шашки-чекерс Максимовій Альоні Михайлівні (dambrete@ukr.net, телефон (050)494-64-70 ) або Чижевській Надії Василівні  (chyzhevska@i.ua, телефон (050)926-12-58 ).

Переглядів: 274 | Додав: bos | Дата: 11.07.2017 | Коментарі (0)

З 1 по 9 липня в м. Івано-Франківську проходить Кубок України з шашок-100

Таблиці

 

Переглядів: 291 | Додав: bos | Дата: 03.07.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 ... 86 87 »
Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Вітаємо!Форма входу
 
Друзі сайту
 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
 
Copyright MyCorp © 2018

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz