Шашки в світі

Композиція

Нова література

Головна » Архів матеріалів
Закінчився Чемпіонат Рівненської області з шашок-64 серед чоловіків. Перше місце посів Леонід Іткін 13 очок з 14 можливих, друге місце- Микола Ящур 10 очок, третє - Петро Гагарін 9 очок.
Переглядів: 827 | Додав: bos | Дата: 13.05.2009 | Коментарі (2)

Закінчився Чемпіонат Запорізької області з шашок-100. Перше місце посів майстер спорту Юрій Бобков, друге- Максим Оприщенко, третє- Олег Шевчук.
Серед жінок кращою була Людмила Литвиненко, друге місце у Альони Мудренко, третє у Аліси Руссу.
В чемпіонаті області з блискавичної гри переможцем став Юрій Бобков, другий- Денис Кучеренко, третій - Олег Шевчук.

Переглядів: 751 | Додав: bos | Дата: 10.05.2009 | Коментарі (0)

Закінчився Чемпіонат Дніпропетровської області з шашок-100. Серед жінок перше місце посіла майстер спорту Олена Коротка 13 очок з 14 можливих, друге місце- Наталія Буранова 10 очок, третє місце - Альона Губарєва.
Серед чоловіків 7 турів за швейцарською системою виявилось недостатньо для визначення переможця, по 10 очок набрали  Артем Іванов і Микола Прокопенко. В додатковому матчі перемогу отримав старший за званням - Артем Іванов.Третє місце у Кирила Іванова 9 очок.

Таблиці
Переглядів: 751 | Додав: bos | Дата: 10.05.2009 | Коментарі (1)

В автокатастрофі загинув Олег Черняк.
Талановитий шашкіст, надійний друг,  дуже порядна людина.
Багато титулів
завоював Олег на юнацьких змаганнях:Чемпіон світу серед кадетів з шашок-64 і з шашок-100, Чемпіон світу серед юніорів 1997,1998 років, неодноразовий призер міжнародних турнірів.
Потім почалось доросле життя та на жаль обмаль часу для гри в шашки. Але Олег знаходив час, бо дійсно полюбляв шашки.
В складі команди "КАДИМА" становився призером Європейського Чемпіонату Європи серед клубних команд.
Співчуваємо рідним та близьким Олега.
Пам'ять про нього завжди залишиться з нами.

Переглядів: 2124 | Додав: bos | Дата: 06.05.2009 | Коментарі (5)

З 16 по 22 травня у Львові відбудеться Кубок України з шашок-64 серед чоловіків і жінок.
Головний суддя змагань: Ільницький Іван Миколайович

8-067-676-20-62
8-095-211-8
3-78
Переглядів: 786 | Додав: bos | Дата: 06.05.2009 | Коментарі (0)

На форумі триває обговорення нового шашкового кодексу. Для того, щоб прийняти участь в обговоренні потрібно, або зареєструватися і самостійно додавати на форумі свої пропозиції, або використовуйте зворотній зв'язок.
Переглядів: 796 | Додав: bos | Дата: 05.05.2009 | Коментарі (0)

Закінчився Чемпіонат Європи з шашок-64 серед юніорів, кадетів, молодших кадетів, юних надій (основна програма). В командному заліку Україна посіла 3 місце.
В особистому заліку медалі отримали :

Аліна Галяга

м. Дніпропетровськ         3 місце (юніори)
Сільвія Марковці м.Іршава Закарпатська обл.   2 місце (кадети)
Владислав Мазур   м.Харків                            1 місце (кадети)
Денис Меженін      м.Запоріжжя                        1 місце (юні надії)
Таблиці
Переглядів: 942 | Додав: bos | Дата: 04.05.2009 | Коментарі (0)

З 27 квітня по 2 травня в Нідерландах відбувся Міжнародний турнір з шашок-100  "Barnsteen". Переможцем став чемпіон світу Олександр Шварцман (Росія), який набрав 11 очок з 14 можливих. По 10 очок набрали одразу 8 чоловік за додатковими критеріями в призову трійку попали Бен Провост (Нідерланди) та Олександр Балякін (Нідерланди).
Таблиці, партії, фотографії та іншу інформацію можна подивитися на сайті

Переглядів: 733 | Додав: bos | Дата: 02.05.2009 | Коментарі (0)

Сердечно вітаємо Жука Віталія Макаровича з 60-річчям.
За цей час Вами зроблено значний внесок у розвиток шашок в Україні і світі. Майстер спорту СРСР, міжнародний арбітр, заслужений тренер України - це тільки звання, а підготовлені 1 гросмейстер, 8 майстрів спорту , 42 кандидати  та 200 спортсменів-розрядників -це вагомий внесок в розвиток нашої справи. Всі, кому протягом минулих років доводилося працювати пліч-о-пліч з Вами, завжди з приємністю згадують моменти як ділового, так і простого людського спілкування. Вимогливість, вміння чітко ставити завдання, вказуючи найоптимальніші шляхи їх вирішення і, водночас, здатність розуміти колег, їхні потреби й проблеми – ось що завжди відрізняло Вас від багатьох інших людей.
Цього святкового дня вітаємо Вас із ювілеєм, зичимо всіляких гараздів, особистого щастя, родинного затишку і благополуччя! Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Переглядів: 880 | Додав: bos | Дата: 01.05.2009 | Коментарі (0)

Командний залік Чемпіонату Європи з шашок-64 серед юніорів, кадетів, молодших кадетів, юних надій після швидких та блискавичної гри, а також розклад ігор основного турніру можна подивитися на сайті
Переглядів: 810 | Додав: bos | Дата: 30.04.2009 | Коментарі (0)