Шашки в світі

Композиція

Нова література

Головна » 2023 » Березень » 24

Змагання з класичної гри ЧЄм-2023 відбувалися у польському місті Julinek (біля Варшави) з 19 по 24 березня 2023 року. В активі України дві медалі – золото серед юнаків та срібло  серед дівчат.

Чемпіоном Європи серед «молоді» став майстер спорту Андрій Блоха з Кам’янського (Дніпропетровська область), який став першим завдяки кращим додатковим показникам серед квартету учасників. Могла бути в активі України ще одна медаль в цій категорії, але юний Іван Суров (м.Кам’янське) нажаль програв тай-брейкову боротьбу за 2-3 місця. Він фінішував четвертим.

Результативним виявився виступ представника України і у турнірі серед дівчат. Срібною медалісткою чемпіонату Європи до 27 років стала майстер спорту Альона Носарєва з Запоріжжя.

Сьогодні стартує наступна програма чемпіонату – блискавична гра або бліц. Склад учасників підсилився в тому числі і українцями. Змагання розпочнуться у другій половині дня.

Переглядів: 129 | Додав: vpopruha | Дата: 24.03.2023 | Коментарі (0)