Шашки в світі

Композиція

Нова література

Головна » 2022 » Серпень » 09

Змагання відбувалися з 1 по 9 серпня у турецькому місті Nevşhir. В трьох турнірах з класичним (classic), швидким (rapid) та блискавичним (blitz) контролями гри взяли участь 120 гравців з 12 країн Європи.

Найбільше медалей виборов 12-річний кандидат у майстри спорту Матвєй Колєсніков з Миколаєва. В кожній із програм молодіжного Євро, у віковій категорії B13 він посів 3-є місце. У rapid-турнірі (категорія G13) дві медалі завоювали кандидатки у майстри спорту з Харкова Катерина Мусієнко («срібло») та Василиса Куценко («бронза»).

Неймовірного успіху досяг наймолодший призер української молодіжки Ігор Меліхов. Вперше приймаючи участь у змаганнях такого високого рівня, 10-річний шашкіст з Києва в турнірі з класичним контролем часу (категорія B10) дотягнувся до третього місця.

Спортсменів до змагань підготували тренери Олег Шапунов, Марина Касьян, Петро Кравець.

Вітаємо призерів молодіжного чемпіонату Європи з шашок-100, їх тренерів та батьків!

Переглядів: 128 | Додав: bos | Дата: 09.08.2022 | Коментарі (0)