Шашки в світі

Композиція

Нова література

Головна » 2016 » Травень » 03

Український шашист Анікєєв став чемпіоном світу, збірна України - чемпіон в командному заліку.

Чемпіоном світу у швидкій грі (рапід) став міжнародний гросмейстер з Харкова Юрій Анікєєв,бронзовим призером - міжнародний гросмейстер з Дніпропетровська Артем Іванов, повідомляє офіційний сайт змагань. У командному заліку збірна України випередила команди Росії та Сенегалу.

На шляху до золотої медалі Анікєєв обіграв трьох міжнародних гросмейстерів - Валнериса з Латвії, Самба з Сенегалу і Булатова з Білорусі. У підсумку Анікєєв на одне очко випередив одного з найтитулованіших спортменів світу, міжнародного гросмейстера Олександра Шварцмана з Росії. У Анікєєва 13 очок, Шварцмана і Іванова - по 12. Шварцман виявився вище у турнірній таблиці за додатковими показниками. Ще один представник України Денис Шкатула увійшов в десятку найсильніших, зайнявши підсумкове 9 місце.

В жіночому командному турнірі 2-е місце у збірної України - Вікторія Мотричко і Ольга Балтажі. Вони зайняли в особистому турнірі 5-6 місця. Перші чотири місця посіли росіянки, а збірна Росії здобула перемогу в командному заліку.

Інформація з сайту УНІАН.

Переглядів: 631 | Додав: bos | Дата: 03.05.2016 | Коментарі (0)

Дніпропетровська обласна федерація шашок, як організація, що безпосередньо проводить  у м. Дніпропетровську з 14 по 22 травня Особисто-командний кубок України з шашок-64, нагадує про необхідність попередніх заявок для участі в змаганні та висловлює прохання  своєчасно не пізніше ніж за п’ять днів до початку турніру повідомити оргкомітет про свою участь, а також оперативно повідомляти про будь-які зміни.

Турнір проходитиме в приміщенні шахово-шашкового клубу ім. Й. Уріха вул. Академіка Вернадського (Дзержинського), буд. 27.

Пропонується розміщення в готелі «Рассвет» вул. Івана Акінфєєва (Фучика), буд. 30. Вартість проживання у комфортних двомісних номерах 120 грн., одномісні 250 грн. на добу. Відстань від готелю до шахово-шашкового клубу приблизно 800 метрів. Також пропонується проживання в гуртожитку ДП «Південмаш» вул. Криворізька, 20 вартістю 60 грн. на добу. Час добирання до місця проведення змагань маршрутним транспортом складає приблизно 45 хвилин.

Звертаємо вашу увагу, що оргкомітет на займається розселенням учасників в приватних домоволодіннях і не надає гарантій в отриманні належних документів звітності підтверджуючих витрати на проиживання. При бажанні учасники можуть самостійно здійснити найм такого житла. Надаємо орієнтовні контакти: