Шашки в світі

Композиція

Нова література

Головна » 2012 » Серпень » 07
У рамках проведення П’ятих Ювілейних Всесвітніх Бойківських фестин, які супроводжувалися неповторними сурмами трембіт та мелодіями троїстих музик, 1-5 серпня 2012 року в м. Турка Львівської області відбулися шахово-шашкові турніри, пам’яті Степана Попеля, визначного шахіста світу, чемпіона Львова, Парижа, Північної Америки, світського канцлера митрополита Андрея Шептицького, уродженця с. Комарники Турківського району.
Організаторами турнірів були управління з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації (начальник Юрій Майборода), відділ з питань фізичної культури та спорту Турківської райдержадміністрації (начальник Володимир Кулаєв) та федерація шашок Львівської області (президент Іван Ільницький).
Позмагатися у цих турнірах прибули 72 учасники з України та Польщі.
Шашкісти змагалися у двох турнірах. Так у турнірі категорії «А», в якому брали участь гросмейстер, 3 майстри спорту та 3 кандидати у майстри спорту з високим рейтингом, переміг міжнародний гросмейстер, віце-чемпіон світу Сергій Бойко (м.Харків), якому вдруге присвоєно титул «Шашковий король Бойківщини». Друге місце посів міжнародний майстер Іван Бутляр (м. Жовква), а третє студент Львівського університету фізичної культури, кандидат у майстри спорту Іван Славич (с. Боберка Турківського району), який зумів залишити позаду себе сильних майстрів спорту Олександра Крупія з Дніпропетровської області та Михайла Романишина з Тернопільської області.
У турнірі категорії «Б», в якому взяли участь всі бажаючі шашкісти, переможцем став кандидат у майстри спорту Ярослав Мулик (м. Дрогобич) з результатом 15 очок з 18 можливих, друге місце посів кандидат у майстри спорту Василь Музика (с. Вовче Турківського району) - 13 очок, а третє - кандидат у майстри спорту Тарас Турчин (Тернопільська обл.) – 12 очок. Серед жінок з результатом 10 очок кращою стала кандидат у майстри спорту Ольга Лембак (м. Турка), якій вдруге присвоєно титул «Шашкова королева Бойківщини».
Серед юнаків кращий результат – 12 очок показав Володимир Литвин (м. Трускавець), якому присвоєно титул «Шашковий принц Бойківщини». Серед дівчат перше місце посіла Анна Безе (м. Калинівка Вінницької області). Друге місце посіла Оля Малетич (м. Турка), якій присуджено титул «Шашкова принцеса Бойківщини», оскільки ці звання присвоюються спортсменам, які проживають або народилися вони чи їхні батьки на території, яку охоплює Бойківщина.
За результатами особистих змагань визнано кращі команди Бойківщини. З шахів:1 місце – команда Турківського району, 2 місце – команда міста Самбір, 3 місце – команда Старосамбірського району. З шашок:1 місце – команда Турківського району, 2 місце – команда міста Трускавець, 3 місце – команда міста Дрогобич.
Всі призери різних номінацій були нагороджені цінними подарунками за спонсорської підтримки львівських фірм «Ніка Захід» (директор Дмитро Смуток), «Єврологістика Тревел Плюс» (директор Олекс ... Читати далі »
Переглядів: 1001 | Додав: bos | Дата: 07.08.2012 | Коментарі (0)