2-3.Масенко Катерина (2001, Бершадь) - 9
1.Лепко Катерина (2002, Вінниця) - 9 із 10
2.Поличковська Вікторія (2002, Вінниця) - 7
3.Чернишова Тетяна (2003, Бершадь) - 6
Переглядів: 508 | Додав: bos | Дата: 08.11.2010 | Коментарі (0)

З 23 по 27 жовтня 2010 р. в шахово-шашковому клубі «Шахрад» Харківського Національного університету радіоелектроніки ХНУРЕ пройшов шашковий фестиваль «1-й Кубок ректора ХНУРЕ» з шашок. Основним видом програми фестивалю був опен-турнір з шашок-64. Турнір проходив за швейцарською системою в 7 турів, за системою мікроматчів з жеребкуванням 1 ходу білих. В турнірі взяли участь 22 учасники з 5 областей України – Харківської, Сумської, Донецької, Луганської та Рівненської. Серед учасників турніру – екс-чемпіон Світу, міжнародний гросмейстер Юрій Анікєєв, міжнародний майстер Леонід Ципес, майстри спорту Владислав Мазур, Анатолій Развалінов (всі -Харків), Іван Чоломбітько (Суми). Переможцем турніру впевнено став Ю.Анікєєв, який набрав 12 очок. На 2 очка від переможця відстали одразу 4 учасники. За додатковими критеріями місця розподілились наступним чином: 2. В.Мазур, 3. Л.Ципес, 4. С.Куиндар, 5. Ан.Развалінов. Крім того, спеціальними призами були нагороджені переможці в окремих номінаціях. Серед ветеранів – 1. Л.Ципес, 2.Ан.Развалінов, 3. І.Чоломбітько; серед жінок – 1.Зінаїда Мручковська (Донецька обл.), 2. Анастасія Глушко (Харків), 3. Галина Нікітюк (Рівне); серед школярів – 1. Максим Дороган 2. Анастасія Глушко, 3. Андрій Султанов (всі – Харків). Також призи отримали найстарший учасник турніру 71-річний Станіслав Шабленко (Ізюмський р-н Харківської обл.), наймолодший учасник – 8-річний Андрій Султанов (Харків) та наймолодша учасниця – 10-річна Анастасія Глушко (Харків).
Крім основного турніру в рамках фестивалю також пройшли рапід-турніри (шашки-100 – 20 хвилин на партію, шашки-64 – 10 хвилин на партію) та бліц-турніри (шашки-100 – 5 хвилин, шашки-64 – 3 хвилини). В рапід-турнірі з шашок-64 переміг Ю.Анікєєв, на 2 місці – МС Олег Шапунов, на 3 – кмс Саїд Куіндер (всі – Харків). Переможцем рапід-турніру з шашок-100 став МС Володимир Готлінський, на 2 місці – кмс Максим Дороган, на 3 – МС Віктор Горобець (всі – Харків). Особливо хочеться відзначити вдалий виступ харківського майстра Володимира Готлінського. Один з найсильніших молодих майстрів Радянського Союзу кінця 70-х років не брав участі у шашкових змаганнях майже 30 років, але колишня майстерність безслідно не зникає, і в напруженій боротьбі Володимир зміг стати переможцем турніру.
В бліц-турнірі з шашок-64 перемогу виборов МС Віктор Горобець. На 2 місці кмс Альберт Песочін, на 3 – МС Владислав Мазур (всі - Харків). Переможець основного та рапід-турніру з шашок-64 Юрій Анікєєв в бліц-турнірі вирішив зіграти в шашки-100. Тут він також став переможцем, але ця перемога далася йому нелегко – лише після додаткового матчу з Л.Ципесом, з яким він розділив 1 – 2 місця в турнірі. На 3 місці – МС Гліб Ушаков (Харків).
На фестивалі була також насичена позатурнірна програма. В конкурсі розв’язання шашкових позицій учасникам було запропоновано 9 позицій. Переможцями стали Ю.Анікєєв та В.Мазур, які змогли розв’язати всі позиції. На 3 місці – першорозрядник Артем Шклов ... Читати далі »
Переглядів: 558 | Додав: bos | Дата: 08.11.2010 | Коментарі (0)