Законодавство

Шашки в світі

Композиція

Нова література

Головна » 2024 » Серпень » 13 » Шашки-100. Чемпіонат Європи серед молоді. Швидка та блискавична ігри
Шашки-100. Чемпіонат Європи серед молоді. Швидка та блискавична ігри
13:10

Змагання з швидких програм чемпіонату Європи відбувалися 8 та 9 серпня у місті Єлгава (Латвія). Всього українській молоді вдалося вибороти 4 нагороди – 2 «золота» та 2 «срібла».

Після вдалого виступу Катерини Мусієнко (тренер О.Шапунов) у класичній програмі, де харків’янка виборола срібну медаль, супевдалими виявилися її виступи і у «рапіді» з «бліцом». В обох турнірах наша кандидат у майстри спорту зуміла застрибнути на найвищу сходинку п'єдесталу! У швидкій програмі україночці з 14 набраними очками вдалося стати одноосібною чемпіонкою Європи у віковій групі «кадетки» (G16). Золоту медалістку у турнірі з блискавичної гри довелося визначати за додатковими показниками.  Проте і тут доля була на стороні України! У підсумку К.Мусієнко виборола 3 нагороди.

З двома срібними нагородами повертається до рідного Миколаєва майстер спорту Матвєй Колєсніков (тренери Д.Горощенко, А.Іванов). До медалі за класичну програму він також додав ще одне «срібло» за «рапід». Нагадаємо, що наш спортсмен виступав у віковій групі «кадети» (B16).

По різному склалася турнірна ситуація ще у одного талановитого молодого спортсмена – кандидата у майстри спорту Льва Порецького (тренер Р.Лєщинський). І у турнірі вікової групи «молодші кадети» (B13) з швидкої гри, і у змаганнях з блискавичної гри наш шашкіст набрав по 13 очок. Проте доля та додаткові показники у цих двох турнірах по різному «поставилися» до фінішу киянина. При розподілі міст серед трьох учасників у «рапіді» він був, нажаль, четвертим. В такий самій ситуації ж у «бліці» – Л.Порецький став другим. Таким чином, до скарбнички молодіжної збірної України він поклав одразу дві медалі – золоту за «класику» та «срібло» за «бліц»!

Подібна ситуація, як і у Порецького, склалася в бліц-турнірі «молодших кадеток», де дуже близькою до євромедалі була першорозрядниця Дар’я Антонова (тренери М.Шустер і Б.Панченков) з Запоріжжя. Ті ж самі 13 очок, той самий розподіл місць з 2-го по 4-те. Проте не судилося – у українки четверте місце за додатковими показниками.

Переглядів: 60 | Додав: vpopruha | Рейтинг: 0.0/0 |