Законодавство

Шашки в світі

Композиція

Нова література

Головна » 2024 » Червень » 9 » Шашки-100. Чемпіонат Європи 2024. Чоловіки та жінки. Підсумки
Шашки-100. Чемпіонат Європи 2024. Чоловіки та жінки. Підсумки
20:08

Тріумфально для української збірної завершився чемпіонат Європи з шашок-100, що відбувся у К'янчіано-Терме (Італія) з 2 по 9 червня. Змагаючись у трьох програмах – класичній, швидкій та блискавичній – наші спортсмени вибороли 4 медалі різного ґатунку. У класичній програмі збірна України серед жінок посіла перше місце.

У змаганнях серед жінок результативно відзначилися гросмейстерки Вікторія Мотрічко з Одеси та Олена Коротка з Кам’янського (Дніпропетровська область). Наші спортсменки вибороли відповідно «золото» у змаганнях з класичної гри та «срібло» у змаганнях з швидкої гри.

Є медальний доробок і у чоловічих перегонах. Тут відзначився харків’янин Юрій Анікєєв. Український гросмейстер став переможцем у рапіді та був третій у бліці.

Переглядів: 39 | Додав: vpopruha | Рейтинг: 0.0/0 |