НАЦІОНАЛЬНИЙ АРБІТР УКРАЇНИ

посвідчення

прізвище ім'я по батькові

Дата

народження

осередок

№ протоколу федерації шашок та дата присвоєння

1

Балтажи Костянтин Георгійович

19.06.1963

Запорізький

Протокол № 1

від 23.05.05 р.

2

Бєляєва Ольга Петрівна

21.03.1959

Київський міський

Протокол № 2

від 27.07.05 р.

3

Сівук Людмила Єфиміїна

16.10.1968

Дніпропетровський

Протокол № 3

від 03.11.05 р.

4

Уріх Євген Йосипович

09.06.1947

Дніпропетровський

Протокол № 3

від 03.11.05 р.

5

Панченко Анатолій Михайлович

10.05.1956

Дніпропетровський

Протокол № 4

від 23.05.06 р.

6

Чуренков Юрій Олександрович

22.09.1952

Дніпропетровський

Протокол № 4

від 23.05.06 р.

7

Кузенко Іван Володимирович

20.02.1950

Івано-Франківський

Протокол № 5

від 01.07.06 р.

8

Черненко Микола Олексійович

07.05.1957

Харківський

Протокол № 6

від 01.03.07 р.

9

Ільницький Іван Миколайович

19.07. 1970

Львівський

Протокол № 7

від 25.09.07 р.

10

Чижевська Надія Василівна

27.07. 1984

Донецький

Протокол № 7

від 25.09.07 р.

11

Азаров Олександр Анатолійович

21.09.1953

Запорізький

Протокол № 8

від 15.12.07 р.

12

Носалюк Юрій Йосипович

26.04.1940

Львівський

Протокол № 9

від 01.07.08 р.

13

Москаль Богдан Ілліч

21.04.1959

Львівський

Протокол № 9

від 01.07.08 р.

14

Куколева Ірина Юріївна

05.10.1971

Херсонський

Протокол № 9

від 01.07.08 р.

15

Смирнова Тетяна Миколаївна

12.08.1983

Харківський

Протокол № 10

від 23.12.08 р.

16

Жук Віталій Макарович

01.05.1949

АР Крим

Протокол № 12

від 10.02.10 р.

17

Щербатюк Андрій Миколайович

12.08.1979

Вінницький

Протокол № 12

від 10.02.10 р.

18

Шапунов Олег Якович

19.04.1965

Харківський

Протокол № 13

від 14.05.10 р.

19

Гордик Любов Олександрівна

20.08.1976

АР Крим

Протокол № 14

від 18.08.10 р.

20

Кієвич Петро Петрович

18.02.1945

АР Крим

Протокол № 14

від 18.08.10 р.

21

Логуш Карпо Миколайович

18.09.1947

Івано-Франківський

Протокол № 14

від 18.08.10 р.

22

Іткін Леонід Борисович

04.12.1948

Рівненський

Протокол № 18

від 22.11.11 р.

23

Гаптаренко Анатолій Іванович

05.12.1965

Київський

Протокол № 18

від 22.11.11 р.

24

Михайловський Анатолій Олександрович

27.04.1942

Луганський

Протокол № 18

від 22.11.11 р.

25

Жук Володимир Віталійович

01.04.1976

АР Крим

Протокол № 18

від 22.11.11 р.

26

Лисиченко Володимир Петрович

02.12.1950

Дніпропетровський

Протокол № 18

від 22.11.11 р.

27

Шустер Михайло Якович

05.09.1966

Запорізький

Протокол № 18

від 22.11.11 р.

28

Яценко Анатолій Васильович

14.09.1954

Київський

Протокол № 19

від 22.10.12 р.

29

Компанієць Олег Леонідович

29.10.1969

Запорізький

Протокол № 19

від 22.10.12 р.

30

Кірзнер Ігор Михайлович

03.03.1964

Запорізький

Протокол № 19

від 22.10.12 р.

31

Балтажи Ольга Семенівна

24.04.1970

Івано-Франківський

Протокол № 19

від 22.10.12 р.

32

Фесенко Вячеслав Віталійович

22.05.1972

Донецький

Протокол № 21

від 12.03.13 р.

33

Губарєва Альона Ігорівна

21.08.1991

Дніпропетровський

Протокол № 26

від 17.09.15 р.

34

Коханова Галина Василівна

27.09.1962

Полтавський

Протокол № 26

від 17.09.15 р.

35

Корнієнко Володимир Васильович

13.07.1961

Київська

Протокол № 26

від 17.09.15 р.

36

Юшкевич Сергій Юрійович

12.011953

Харківський

Протокол № 28

від 25.11.16 р.

37

Передерій Олександр Михайлович

29.09.971

Полтавський

Протокол № 28

від 25.11.16 р.

38

Лялик Тарас Михайлович

07.04.1959

Івано-Франківський

Протокол № 28

від 25.11.16 р.

39

Трамбович Володимир Анатолійович

10.03.1957

Одеський

Протокол № 28

від 25.11.16 р.

40

Білий Вадим Борисович

05.10.1964

Одеський

Протокол № 28

від 25.11.16 р.