СПИСОК ПРИСВОЄНИХ
СУДДІВСЬКИХ КАТЕГОРІЙ
1 СУДДІВСЬКА КАТЕГОРІЯ
№ посвідчення |
прізвище ім'я по
батькові |
Дата народження |
осередок |
№ протоколу федерації шашок та дата присвоєння |
1 |
Чуренков Юрій Олександрович |
22.09.1952 |
Дніпропетровський |
Протокол № 1 від 23.05.05 р. |
2 |
Панченко Анатолій Михайлович |
10.05.1956 |
Дніпропетровський |
Протокол № 1 від 23.05.05 р. |
3 |
Приходько Вікторія Володимирівна |
21.04.1983 |
Запорізький |
Протокол № 1 від 23.05.05 р. |
4 |
Куколева Ірина Юріївна |
05.10.1971 |
Херсонський |
Протокол № 2 від 27.07.05 р. |
5 |
Кузенко Іван Володимирович |
20.02.1950 |
Івано-Франківський |
Протокол № 3 від 03.11.05 р. |
6 |
Смирнова Тетяна Миколаївна |
12.08.1993 |
Запорізький |
Протокол № 3 від 03.11.05 р. |
7 |
Косенок Максим Володимирович |
01.07.1979 |
Чернігівський |
Протокол № 3 від 03.11.05 р. |
8 |
Луцик Федір Якович |
01.08.1935 |
Івано-Франківський |
Протокол № 3 від 03.11.05 р. |
9 |
Левчак Роман Іванович |
01.04.1945 |
Івано-Франківський |
Протокол № 3 від 03.11.05 р. |
10 |
Чижевські Надія Василівна |
27.07. 1984 |
Донецький |
Протокол № 4 від 23.05.06 р. |
11 |
Осадчук Володимир Володимирович |
22.06. 1980 |
Житомирський |
Протокол № 4 від 23.05.06 р. |
12 |
Мартиненко Сергій Володимирович |
12.02. 1975 |
Чернігівський |
Протокол № 5 від 01.07.06 р. |
13 |
Москаль Богдан Ілліч |
21.04. 1959 |
Львівський |
Протокол № 5 від 01.07.06 р. |
14 |
Ільницький Іван Миколайович |
19.07. 1970 |
Львівський |
Протокол № 5 від 01.07.06 р. |
15 |
Мулик Ярослав Пилипович |
17.10. 1946 |
Львівський |
Протокол № 5 від 01.07.06 р. |
16 |
Кобилянський Ігор Мирославович |
13.04.1969 |
Івано-Франківський |
Протокол №
6 від
01.03.07 р. |
17 |
Чебукіна Ірина Іванівна |
11.11.1971 |
Харківський |
Протокол №
6 від
01.03.07 р. |
18 |
Максимова Альона Михайлівна |
20.06.1984 |
Херсонський |
Протокол №
6 від
01.03.07 р. |
19 |
Колобов Леонід Вікторович |
16.08.1963 |
Харківський |
Протокол №
6 від
01.03.07 р. |
20 |
Носалюк Юрій Йосипович |
26.04.1940 |
Львівський |
Протокол №
7 від
25.09.07 р. |
21 |
Панченко Анатолій Анатолійович |
24.06.1983 |
Дніпропетровський |
Протокол №
7 від
25.09.07 р. |
22 |
Гук Юрій Олексійович |
09.01.1939 |
Херсонський |
Протокол №
8 від
15.12.07 р. |
23 |
Шустер Михайло Якович |
05.09.1966 |
Запорізький |
Протокол №
8 від
15.12.07 р. |
24 |
Логуш Карпо Миколайович |
18.09.1947 |
Івано-Франківський |
Протокол №
10 від
23.12.08 р. |
25 |
Музика Василь Семенович |
05.02.1954 |
Львівський |
Протокол №
10 від
23.12.08 р. |
26 |
Щербатюк Андрій Миколайович |
12.08.1979 |
Вінницький |
Протокол №
10 від
23.12.08 р. |
27 |
Коротка Олена Вікторівна |
02.10.1983 |
Дніпропетровський |
Протокол №
11 від
28.10.09 р. |
28 |
Жук Володимир Віталійович |
01.04.1976 |
АР Крим |
Протокол №
11 від
28.10.09 р. |
29 |
Лисиченко Володимир Петрович |
02.12.1950 |
Дніпропетровський |
Протокол №
11 від 28.10.09
р. |
30 |
Компанієць Олег Леонідович |
29.10.1969 |
Запорізький |
Протокол №
12 від
10.02.10 р. |
31 |
Стороженко Віктор Анатолійович |
29.10.1961 |
Хмельницький |
Протокол №
13 від 14.05.10 р. |
32 |
Гладченко Віталій Олексійович |
02.05.1945 |
Хмельницький |
Протокол №
13 від 14.05.10 р. |
33 |
Дубовий Анатолій Васильович |
01.08.1948 |
Хмельницький |
Протокол №
13 від 14.05.10 р. |
34 |
Семенова Юлія Валеріївна |
12.01.1987 |
АР Крим |
Протокол №
14 від 18.08.10 р. |
35 |
Костовський Віктор Олександрович |
04.02.1957 |
Львівський |
Протокол №
14 від 18.08.10 р. |
36 |
Іткін Леонід Борисович |
04.12.1948 |
Рівненський |
Протокол №
15 від 21.01.11 р. |
37 |
Коба Михайло Юліанович |
27.07.1955 |
Івано-Франківський |
Протокол №
15 від 21.01.11 р. |
38 |
Голобородько Ілона Олександрівна |
11.06.1991 |
Рівненський |
Протокол №
15 від 21.01.11 р. |
39 |
Крижов Василь Васильович |
29.03.1942 |
Рівненський |
Протокол №
15 від 21.01.11 р. |
40 |
Фесенко В’ячеслав Віталійович |
22.05.1972 |
Донецький |
Протокол №
16 від 21.01.11 р. |
41 |
Курбатов Віктор Львович |
05.11.1946 |
Запорізький |
Протокол №
17 від 04.03.11 р. |
42 |
Кірзнер Ігор Михайлович |
03.03.1964 |
Запорізький |
Протокол №
17 від 04.03.11 р. |
43 |
Мариненко Дмитро Сергійович |
16.10.1959 |
Вінницький |
Протокол №
17 від 04.03.11 р. |
44 |
Честа Олександр Миколайович |
07.08.1946 |
Донецький |
Протокол №
17 від 04.03.11 р. |
45 |
Вайда Анатолій Йосипович |
05.09.1953 |
Закарпатський |
Протокол №
17 від 04.03.11 р. |
46 |
Касьян Марина Ігорівна |
30.01.1963 |
АР Крим |
Протокол №
18 від 22.11.11
р. |
47 |
Нуруллин Зайнулла Зиннатович |
09.01.1942 |
АР Крим |
Протокол №
18 від
22.11.11 р. |
48 |
Коханова Галина Василівна |
27.09.1962 |
Полтавський |
Протокол №
19 від
22.10.12 р. |
49 |
Балтажи Анна Костянтинівна |
21.08.1994 |
Івано-Франківський |
Протокол №
19 від
22.10.12
р. |
50 |
Комарницький Андріан Іванович |
05.03.1968 |
Івано-Франківський |
Протокол №
19 від
22.10.12
р. |
51 |
Новіков Євген Вікторович |
23.04.1965 |
Донецький |
Протокол №
19 від
22.10.12
р. |
52 |
Чорнобривець Олена Сергіївна |
18.07.1984 |
Донецький |
Протокол №
20 від
22.10.12
р. |
53 |
Губарєва Альона Ігорівна |
21.08.1991 |
Дніпропетровський |
Протокол №
20 від
22.10.12
р. |
54 |
Хлопков Володимир Ілліч |
04.06.1951 |
Івано-Франківський |
Протокол №
20 від 22.10.12 р. |
55 |
Белдик Ігор Миколайович |
10.08.1969 |
Івано-Франківський |
Протокол №
20 від
22.10.12
р. |
56 |
Шкура Віталій Сергійович |
30.09.1988 |
Дніпропетровський |
Протокол №
21 від
12.03.13 р. |
57 |
Шаповал Микола Іванович |
04.05.1956 |
Донецький |
Протокол №
21 від
12.03.13 р. |
58 |
Васильєв Юрій Борисович |
08.08.1965 |
Донецький |
Протокол №
21 від
12.03.13 р. |
59 |
Бондаренко Анатолій Іванович |
09.07.1952 |
Донецький |
Протокол №
21 від
12.03.13 р. |
60 |
Селезньов Микола Володимирович |
15.09.1946 |
АР Крим |
Протокол №
22 від 17.10.13 р. |
61 |
Дудіна Ірина Іванівна |
06.10.1971 |
АР Крим |
Протокол №
22 від 17.10.13 р. |
62 |
Шаталін Денис Володимирович |
08.10.1985 |
АР Крим |
Протокол №
22 від 17.10.13 р. |
63 |
Корнієнко Володимир Васильович |
13.07.1961 |
Київська |
Протокол №
25 від 16.02.15 р. |
64 |
Дячук Майя Іванівна |
03.05.1968 |
Київська |
Протокол №
25 від 16.02.15 р. |
65 |
Зубов Віктор Севастьянович |
14.02.1939 |
Київська |
Протокол №
25 від 16.02.15 р. |
66 |
Кириченко Віталій Миколайович |
02.09.1972 |
Київська |
Протокол №
25 від 16.02.15 р. |
67 |
Осіпов Ігор Олександрович |
04.05.1961 |
Київська |
Протокол №
25 від 16.02.15 р. |
68 |
Лялик Тарас Михайлович |
07.04.1959 |
Івано-Франківський |
Протокол №
25 від 16.02.15 р. |
69 |
Грідюшко Андрій Вікторович |
02.04.1966 |
Полтавський |
Протокол №
26 від 17.09.15 р. |
70 |
Передерій Олександр Михайлович |
29.09.1971 |
Полтавський |
Протокол №
26 від 17.09.15 р. |
71 |
Кузьмінський Іван Данилович |
07.07.1950 |
Полтавський |
Протокол №
26 від 17.09.15 р. |
72 |
Галівець Юрій Васильович |
09.07.1985 |
Полтавський |
Протокол №
26 від 17.09.15 р. |
73 |
Лебедь Андрій Володимирович |
28.08.1979 |
Полтавський |
Протокол №
26 від 17.09.15 р. |
74 |
Котляр Роман Юхимович |
15.07.1977 |
Полтавський |
Протокол №
26 від 17.09.15 р. |
75 |
Трамбович Володимир Анатолійович |
10.03.1957 |
Одеський |
Протокол №
27 від
25.11.15
р. |
76 |
Білий Вадим Борисович |
05.10.1964 |
Одеський |
Протокол №
27 від
25.11.15
р. |
77 |
Палатнік Борис Давидович |
22.06.1951 |
Вінницький |
Протокол №
27 від
25.11.15
р. |
78 |
Луценко Віталій Олександрович |
23.04.1994 |
Вінницький |
Протокол №
27 від
25.11.15
р. |
79 |
Яблонський Пантелеймон Афіногенович |
04.08.1953 |
Тернопільський |
Протокол №
28 від
25.11.16 р. |
80 |
Іскра Олег Володимирович |
10.04.1961 |
Тернопільський |
Протокол №
28 від
25.11.16 р. |
81 |
Верещака Юрій Антонович |
17.04.1937 |
Полтавський |
Протокол №
28 від 25.11.16
р. |
82 |
Одарченко Наталія Пилипівна |
04.06.1950 |
Полтавський |
Протокол №
28 від
25.11.16 р. |
83 |
Савінський Дмитро Олександрович |
29.06.1981 |
Дніпропетровський |
Протокол №
29 від
25.11.17 р. |
84 |
Гасюк Віктор Васильович |
05.09.1960 |
Івано-Франківський |
Протокол №
30 від 20.02.18 р. |
85 |
Літинський Володимир Мефодійович |
16.12.1953 |
Дніпропетровський |
Протокол №
30 від 20.02.18 р. |
86 |
Попруга Віталій Олександрович |
27.02.1975 |
Дніпропетровський |
Протокол №
30 від 20.02.18 р. |
87 |
Янко Роман Михайлович |
12.09.1956 |
Тернопільський |
Протокол №
30 від 20.02.18 р. |
88 |
Слободний Андрій Михайлович |
09.08.1968 |
Тернопільський |
Протокол №
30 від 20.02.18 р. |
89 |
Лютий Василь Іванович |
07.01.1989 |
Тернопільський |
Протокол №
30 від 20.02.18 р. |
90 |
Костишин Олег Тарасович |
18.09.1978 |
Херсонський |
Протокол №
31 від 20.02.19 р. |
91 |
Мударісов Дмитро Закійович |
16.01.1978 |
Донецький |
Протокол №
31 від 20.02.19 р. |
92 |
Дзюбак Ігор Вікторович |
20.06.1987 |
Волинський |
Протокол №
32 від 18.07.19 р. |
93 |
Проскуровський Микола Іванович |
25.07.1947 |
Волинський |
Протокол №
33 від 03.03.20 р. |
94 |
Любицька-Біла Діана Михайлівна |
21.05.1966 |
Одеський |
Протокол №
33 від 03.03.20 р. |
95 |
Проскуровська Ольга Петрівна |
03.01.1956 |
Волинський |
Протокол №
33 від 03.03.20 р. |
|
Бойців Петро Юрійович |
29.01.1959 |
Івано-Франківський |
Протокол № 34 від 31.05.21 р. |
97 |
Новицький Вячеслав Юрійович |
23.07.1995 |
Харківський |
Протокол № 34 від 31.05.21 р. |
98 |
Бородавкін Сергій Іванович |
10.12.1969 |
Дніпропетровський |
Протокол № 34 від 31.05.21 р. |
99 |
Рокіщук Віктор
Миколайович |
24.02.1968 |
Донецький |
Протокол № 35 від 10.09.21 р. |