Законодавство

Шашки в світі

Композиція

Нова література

Головна » 2022 » Листопад » 10 » Українські спортсмени вибороли 4 медалі чемпіонату Європи з шашок-100 зі скороченим контролем часу
22:36

На змаганнях з шашок-100 у нідерландському місті Бейлен успішно виступили українські спортсмени. Нагороди у програмах зі скороченим контролем часу вибороли Юрій Анікєєв, Вікторія Мотрічко, Артем Іванов.

У швидкій грі (рапід) срібним призером серед чоловіків став українець Артем Іванов, а Вікторія Мотрічко серед жінок виборола «бронзу». Юрій Анікєєв посів у турнірній таблиці розмістився на 4-й позиці.

У блискавичній програмі (бліц) на п'єдестал піднялися Юрій Анікєєв та Вікторія Мотричко, які здобули срібні нагороди. Цього разу першим за межею топ-3 опинився Артем Іванов, який став четвертим.

Переглядів: 105 | Додав: vpopruha | Рейтинг: 0.0/0 |