Законодавство

Шашки в світі

Композиція

Нова література

Головна » 2022 » Жовтень » 4 » Українські шашкісти здобули 6 нагород на чемпіонаті Європи з шашок-100
Українські шашкісти здобули 6 нагород на чемпіонаті Європи з шашок-100
11:28

З 19 до 25 вересня в італійському місті Бергамо відбувся чемпіонат Європи з шашок-100 серед спортсменів віком до 27 років. У турнірах з класичної, швидкої та блискавичної гри четверо українських шашкістів здобули 6 нагород різної якості.

Додаткові матеріали та посилання:

Три медалі для збірної України принесла Віра Попруга із Дніпропетровщини. Вона стала чемпіонкою Європи у класичній та блискавичній грі (бліц), а також здобула бронзову нагороду у швидкій програмі (рапід).

Ганна Дмитренко із Запоріжжя стала срібним призером у турнірі з рапіду.

Дві медалі вибороли українські спортсмени у швидкій програмі Open-турніру. Срібло отримав Денис Меженін із Запоріжжя, а бронзовим призером став Орест Слава із Івано-Франківська.

Наступними змаганнями для молодіжної збірної України з шашок-100 стане чемпіонат світу серед юнаків та дівчат у шести вікових категоріях.

Переглядів: 115 | Додав: vpopruha | Рейтинг: 0.0/0 |