Законодавство

Шашки в світі

Композиція

Нова література

Головна » 2022 » Жовтень » 10 » Українські шашкісти вибороли медалі Чемпіонату Європи з шашок-100
Українські шашкісти вибороли медалі Чемпіонату Європи з шашок-100
19:28

З 3 до 9 жовтня в бельгійському місті Кортрейк відбувся чемпіонат Європи з шашок-100 серед чоловіків та жінок. Українські шашкісти вибороли нагороди різної якості як в особистому, так і в командних заліках. У двох турнірах з класичної гри, а саме цей вид програми був представлений на Євро, взяли участь 9 спортсменів (4 чоловіка та 5 жінок) з України.

В Open-змаганнях гросмейстеру Юрію Анікєєву (Харків) не вистачило лише одного очка, щоб претендувати на призове місце. Разом із латвійським та французьким шашкістами він поділив 5-7 місця. Виступ жінок виявився більш вдалим. Лише коефіцієнт завадив гросмейстеру Вікторії Мотрічко посісти перше місце. За підсумками 9-ти зіграних турів українка мала однакову кількість набраних очок разом із польськими спортсменками. Але доля вирішила по-своєму – одеситка стала «бронзовим» призером чемпіонату Європи. Близькими до медального успіху були ще три шашкістки. Гросмейстери Ольга Балтажи (ІваноФранківск), Олена Коротка (Кам’янське) та Юлія Макаренкова (Харків). Вони фінішували відповідно на 5-й, 6-й та 7-й позиціях.

У чорно-білих перегонах участь також взяли гросмейстери Артем Іванов (Івано-Франківськ) і Ігор Кірзнер (Запоріжжя), майстри спорту Юрій Бобков (Запоріжжя) і Анастасія Глушко (Харків) та першорозрядниця Аглая Шинкаренко (Харків).

Вдалими виявилися підсумки в командних заліках. І серед чоловіків, і серед жінок українські збірні посіли другі місця. Вітаємо наших спортсменів із медалями!

На черзі – два чемпіонати Європи з шашок-100. Змагання з швидкої (rapid) та блискавичної (blitz) ігор будуть зіграні 22 та 23 жовтня у голландському містечку Байлен.

Переглядів: 162 | Додав: vpopruha | Рейтинг: 0.0/0 |