Законодавство

Шашки в світі

Композиція

Нова література

Головна » 2023 » Липень » 22 » Українські шашкісти вибороли 2 медалі на етапі Кубку світу Riga Open з шашок-100
21:13

З 2 по 8 липня в латвійській столиці Ризі відбувся черговий етап Кубку світу з шашок-100. У турнірах взяли участь 14 спортсменів з України (8 чоловіків та 6 жінок).

Додаткові матеріали та посилання:

Найкраще вдалося виступити нашим жінкам, які принесли Україні одразу дві медалі. Перемогу у дуже запеклій боротьбі виборола гросмейстер Вікторія Мотрічко (Одеса), яка завдяки перемозі в останньому турі вирвалася на першу сходинку турнірної таблиці. Протягом майже всього турніру лідерські амбіції підтримувала і майстер спорту Анастасія Глушко (Харків). Проте додаткові показники кращими виявилися у конкуренток. У підсумку – в Анастасії бронзова нагорода. Гарно виступили ще три українські шашкістки – гросмейстер Олена Коротка (Кам’янське), майстри спорту Віра Попруга (Дніпро) і Альона Носарєва (Запоріжжя). Всі вони потрапили у топ-10, посівши відповідно 4, 7 та 10 місця.

У змаганнях серед чоловіків на п’єдестал пошани українцям потрапити, на жаль, не вдалося. Але одразу троє наших спортсменів розташуватися на відстані одного очка від призової трійки. Гросмейстер Ростислав Лєщинський (Київ), майстер спорту Юрій Бобков (Запоріжжя) і гросмейстер Юрій Анікєєв (Харків) посіли відповідно 4, 6 та 7 місця.

Переглядів: 172 | Додав: vpopruha | Рейтинг: 0.0/0 |