Законодавство

Шашки в світі

Композиція

Нова література

Головна » 2017 » Травень » 14 » Тріумф українців на чемпіонаті світу з шашок-100 у Туреччині
Тріумф українців на чемпіонаті світу з шашок-100 у Туреччині
12:45

Каскадом нагород відзначилися українські спортсмени в одному з найпрестижніших інтелектуальних видів спорту - міжнародних шашках, в якому в останні роки домінували спортсмени Росії.

9 травня, в останній день чемпіонату світу з шашок-100 в бліці, який проходив у турецькому Ізмірі, чоловіча збірна України у складі харків'янина Юрія Анікєєва, дніпрянина Артема Іванова та вінниччанина Дениса Шкатули завоювала перше місце.

Крім того, індивідуальною нагородою в цьому ж вигляді шашок відзначився Юрій Анікєєв, який став срібним призером першості планети. Перше місце у найшвидшій з шашкових програм - бліці - 5 хвилин на партію посів Жан-Марк Нджофанг з Камеруну. Українець Юрій Анікєєв впевнено завоював срібло, випередивши багаторазового чемпіона світу з Росії Олексія Чижова.

Підтримала медальний темп і жіноча команда України у бліці. Українки Ольга Балтажі і Вікторія Мотричко завершили командні змагання зі срібною нагородою. Починаючи з 1 травня в Ізмірі проходив цикл змагань з шашок-100.

Чемпіоном світу зі швидких шашок став міжнародний гросмейстер Артем Іванов з Дніпра. У жінок срібло в активі міжнародного гросмейстера Ольги Балтажі з Івано-Франківська. Також необхідно відзначити успіх на Кубку світу міжнародного гросмейстера Вікторії Мотричко з Одеси. Вона билася в змішаному турнірі чоловіків і жінок, і в жіночому заліку стала переможницею Кубка світу-2017 в Туреччині.

Переглядів: 579 | Додав: bos | Рейтинг: 0.0/0 |