Законодавство

Шашки в світі

Композиція

Нова література

Головна » 2023 » Жовтень » 16 » Юрій Анікєєв і Вікторія Мотрічко тріумфували на чемпіонаті світу з шашок-100, Олена Коротка - третя!
22:50

Змагання відбувалися з 28 вересня по 13 жовтня у Кюрасао. Українцям вдалося вибороти одразу три з шести медалей, причому дві з них - золоті. Чемпіонами світу з шашок-100 стали Юрій Анікєєв (Харків) та Вікторія Мотрічко (Одеса)! Олені Короткій (Кам'янське, Дніпропетровська область) вдалося вибороти бронзову нагороду!

Лідер української збірної гросмейстер Юрій Анікєєв впевнено пройшов весь турнір без поразок, довго був на вершині турнірної таблиці та врешті переміг із доробком 25 очок із 36 можливих. Непогано виступив і гросмейстер Артем Іванов з Івано-Франківську. В його активі 22 набрані очки та високе 6-те місце.

Гросмейстер Вікторія Мотрічко переконливо довела, що є першим номером світового рейтингу. Для реалізації поставленої мети – стати чемпіонкою світу – їй знадобилося набрати 23 очки з 30. Дуже впевнено виступила на турнірі і гросмейстер Олена Коротка. Протягом всього турніру Олена не опускалася у турнірній таблиці нижче призової трійки. Запорукою для ще однієї завойованої медалі – бронзової – для збірної України стали 19 набраних очок.