Неділя, 16.12.2018, 05:34
Шашки в Україні

Меню сайту
 
Федерація шашок
 
Законодавство
 
Шашки в світі
 
Композиція


 
Нова література



Головна » 2018 » Грудень » 7 » Чемпіонати України серед ветеранів - результати
Чемпіонати України серед ветеранів - результати
12:02

ФОТОАЛЬБОМ

 

Змагання з класичної гри серед ветеранів

шашки-64, чоловіки:

1. Рейніш Ольга (місто Київ)

2. Кульчицький Владислав (Житомирська область)

3. Горобець Віктор (Харківська область)

шашки-64, жінки:

1. Ведерко Людмила (Донецька область)

2. Віхніна Галина (Закарпатська область)

3. Матковська Ольга (Хмельницька область)

шашки-100, чоловіки:

1. Горобець Віктор (Харківська область)

2. Рейніш Ольга (місто Київ)

3. Честа Олександр (Донецька область)

шашки-100, жінки:

1. Ведерко Людмила (Донецька область)

2. Калашнікова Олена (Дніпропетровська область)

3. Матковська Ольга (Хмельницька область)

 

шашки-64, чоловіки

V тур:

Горобець Віктор - Кульчицький Владислав 0-2

Рейніш Ольга - Науменко Іван 1-1

Саєнко Григорій - Рокіщук Віктор 1-1

Коперльос Микола - Тіводор Василь 0-2

Позняк Валентин - Павлов Віталій 2-0

Честа Олександр - Ященко Віктор 1-1

Лютий Олександр - Збаразський Володимир 1-1

IV тур:

Коперльос Микола - Горобець Віктор 0-2

Рокіщук Віктор - Рейніш Ольга 0-2

Павлов Віталій - Кульчицький Владислав 0-2

Тіводор Василь - Саєнко Григорій 1-1

Ященко Віктор - Науменко Іван 0-2

Збаразський Володимир - Позняк Валентин 0-2

Честа Олександр - Лютий Олександр 1-1

ІІІ тур:

Горобець Віктор - Рейніш Ольга 1-1

Саєнко Григорій - Павлов Віталій 1-1

Тіводор Василь - Рокіщук Віктор 0-2

Позняк Валентин - Коперльос Микола 0-2

Науменко Іван - Лютий Олександр 2-0

Кульчицький Владислав - Честа Олександр 2-0

Ященко Віктор - Збаразський Володимир 2-0

ІІ тур:

Науменко Іван - Горобець Віктор 0-2

Павлов Віталій - Тіводор Василь 1-1

Рейніш Ольга - Позняк Валентин 2-0

Честа Олександр - Коперльос Микола 1-1

Збаразський Володимир - Рокіщук Віктор 0-2

Кульчицький Владислав - Ященко Віктор 1-1

Лютий Олександр - Саєнко Григорій 0-2

І тур:

Горобець Віктор - Честа Олександр 2-0

Коперльос Микола - Збаразський Володимир 1-1

Ященко Віктор - Павлов Віталій 0-2

Саєнко Григорій - Позняк Валентин 0-2

Рокіщук Віктор - Науменко Іван 1-1

Тіводор Василь - Кульчицький Владислав 2-0

Лютий Олександр - Рейніш Ольга 0-2

 

шашки-64, жінки

V тур:

Матковська Ольга - Ведерко Людмила 0-2

Федоренко Наталія - Віхніна Галина 1-1

Сторожук Людмила - Волицька Тетяна 0-2+

IV тур:

Волицька Тетяна - Федоренко Наталія 1-1

Віхніна Галина - Матковська Ольга 1-1

Ведерко Людмила - Сторожук Людмила +2-0 

ІІІ тур:

Віхніна Галина - Ведерко Людмила 0-2

Матковська Ольга - Волицька Тетяна 1-1

Федоренко Наталія - Сторожук Людмила +2-0

ІІ тур:

Волицька Тетяна - Віхніна Галина 0-2

Сторожук Людмила - Матковська Ольга 0-2+

Ведерко Людмила - Федоренко Наталія 2-0

І тур:

Волицька Тетяна - Ведерко Людмила 0-2

Віхніна Галина - Сторожук Людмила 2-0

Матковська Ольга - Федоренко Наталія  1-1

 

шашки-100, чоловіки

V тур:

Тіводор Василь - Горобець Віктор 0-2

Рейніш Ольга - Честа Олександр 1-1

Саєнко Григорій - Лютий Олександр 2-0

Павлов Віталій - Ященко Віктор 1-1

Кульчицький Владислав - Позняк Валентин 2-0

Вареник Михайло - Коперльос Микола 0-2

IV тур:

Горобець Віктор - Саєнко Григорій 2-0

Честа Олександр - Ященко Віктор 1-1

Рейніш Ольга - Кульчицький Владислав 2-0

Коперльос Микола - Позняк Валентин 1-1

Вареник Михайло - Павлов Віталій 2-0

Лютий Олександр - Тіводор Василь 0-2

ІІІ тур:

Горобець Віктор - Честа Олександр 2-0

Саєнко Григорій - Рейніш Ольга 1-1

Позняк Валентин - Вареник Михайло 1-1

Кульчицький Владислав - Тіводор Василь 2-0

Ященко Віктор - Коперльос Микола 1-1

Павлов Віталій - Лютий Олександр 2-0

ІІ тур:

Честа Олександр - Кульчицький Владислав 2-0

Рейніш Ольга - Горобець Віктор 1-1

Позняк Валентин - Ященко Віктор 1-1

Вареник Михайло - Саєнко Григорій 0-2

Коперльос Микола - Лютий Олександр 2-0

Тіводор Василь - Павлов Віталій 2-0

І тур:

Ященко Віктор - Вареник Михайло 1-1

Лютий Олександр - Кульчицький Владислав 0-2

Коперльос Микола - Честа Олександр 0-2

Саєнко Григорій - Позняк Валентин 1-1

Павлов Віталій - Горобець Віктор 0-2

Тіводор Василь - Рейніш Ольга 0-2

 

шашки-100, жінки

Матч за 1 місце:

Ведерко Людмила 4-0 Калашнікова Олена

Матч за 3 місце:

Волицька Тетяна 0

Матковська Ольга 3

Федоренко Наталія 3

Федоренко Наталія 0-2 Матковська Ольга

V тур:

Федоренко Наталія - Ведерко Людмила 0-2

Матковська Ольга - Волицька Тетяна 2-0

IV тур:

Волицька Тетяна - Федоренко Наталія 2-0

Ведерко Людмила - Калашнікова Олена 1-1

ІІІ тур:

Калашнікова Олена - Волицька Тетяна 2-0

Федоренко Наталія - Матковська Ольга 2-0

ІІ тур:

Волицька Тетяна - Ведерко Людмила 0-2

Матковська Ольга - Калашнікова Олена 0-2

І тур:

Ведерко Людмила - Матковська Ольга 2-0

Калашнікова Олена - Федоренко Наталія 2-0

Переглядів: 106 | Додав: bos | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Вітаємо!



Форма входу
 
Друзі сайту




 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
 
Copyright MyCorp © 2018

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz