Понеділок, 24.04.2017, 07:20
Шашки в Україні

Меню сайту
 
Федерація шашок
 
Законодавство
 
Шашки в світі
 
Композиція


 
Нова література



Головна » 2016 » Січень » 4 » Чемпіонат Дніпропетровської області серед молоді з шашок-64
Чемпіонат Дніпропетровської області серед молоді з шашок-64
14:14

 

Чемпіонат Дніпропетровської області серед молоді з шашок-64

З 24 по 27 грудня в ДЮСШ №10 м. Дніпропетровська проходив чемпіонат Дніпропетровської області серед молоді з шашок-64. У змаганнях взяли участь 99 спортсменів з Дніпропетровська та Дніпродзержинська. Обласні чемпіонати відбулися серед юнаків та дівчат у шести вікових групах.

 

Підсумки змагань:

 

молодь, юнаки (1993-1996 р.н.)

1. Малий Антон (Дніпродзержинськ)

2. Мирошниченко Олег (Дніпродзержинськ)

3. Кушнір Віктор (Дніпродзержинськ)

 

молодь, дівчата (1993-1996 р.н.)

1. Губарєва Ольга (Дніпродзержинськ)

2. Репенько Карина (Дніпропетровськ)

3. Качан Ольга (Дніпродзержинськ)

 

юніори, юнаки (1997-1999 р.н.)

1. Шепель Фелікс (Дніпропетровськ)

2. Заплюсвічка Владислав (Дніпродзержинськ)

3. Батраченко Владислав (Дніпродзержинськ)

 

юніорки, дівчата (1997-1999 р.н.)

1. Лашкова Анастасія (Дніпродзержинськ)

2. Вовк Альона (Дніпродзержинськ)

3. Демченко Яна (Дніпродзержинськ)

 

кадети, юнаки (2000-2002 р.н.)

1. Шнейдер Олександр (Дніпродзержинськ)

2. Демченко Ілля (Дніпродзержинськ)

3. Рязанцев Ілля (Дніпродзержинськ)

 

кадетки, дівчата (2000-2002 р.н.)

1. Коротка Дар'я (Дніпродзержинськ)

2. Зозуля Ганна (Дніпродзержинськ)

3. Лобода А. (Дніпродзержинськ)

 

молодші кадети, юнаки (2003-2005 р.н.)

1. Шевченка Михайло (Дніпропетровськ)

2. Зєбзєєв Артем (Дніпродзержинськ)

3. Агарков Данило (Дніпродзержинськ)

 

молодші кадетки, дівчата (2003-2005 р.н.)

1. Попруга Віра (Дніпродзержинськ)

2. Губарєва Анастасія (Дніпродзержинськ)

3. Купатенко Софія (Дніпродзержинськ)

 

юні надії, хлопчики (2006-2007 р.н.)

1. Савінський Добриня (Дніпродзержинськ)

2. Козін Максим (Дніпродзержинськ)

3. Потайчук Матвій (Дніпродзержинськ)

 

юні надії, дівчата (2006-2007 р.н.)

1. Снєгур Юлія (Дніпропетровськ)

2. Антоненко Софія (Дніпродзержинськ)

3. Капустян Я. (Дніпропетровськ)

 

юні надії, хлопчики (2008 р.н. та молодші)

1. Балабан Ілля (Дніпродзержинськ)

2. Шабатура Михайло (Дніпропетровськ)

3. Грищенко Олексій (Дніпропетровськ)

 

юні надії, дівчатка (2008 р.н. та молодші)

1. Гомілко Марія (Дніпродзержинськ)

2. Бабій Єва (Дніпродзержинськ)

3. Фемочко Я. (Дніпропетровськ)

Переглядів: 256 | Додав: bos | Рейтинг: 5.0/2 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Календар
«  Січень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Вітаємо!



Форма входу
 
Друзі сайту




 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
 
Copyright MyCorp © 2017

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz