Шашки в світі

Композиція

Нова література

Головна » Архів матеріалів
З 19 по 26 листопада в м. Полтава проходить Фінал чемпіонату України з шашок-100 серед чоловіків та жінок.
    Буранова Наталя     Бєлая Вікторія       0-2

Переглядів: 614 | Додав: bos | Дата: 20.11.2010 | Коментарі (1)

Коротка інформація щодо турніру:
Час проведення: 04-12.12.2010
Умови проведення: харчування та розміщення за рахунок  організаторів
Учасники: 30 років та  молодші з рейтингом 2200 та меньше.
Турнирний внесок: 50 євро.
Призовий фонд перевишує 22 тис. євро, перші 10 місць.
Квиток Київ-Пекін за спец. ціною 335 євро.
Оформлення візи - 3-5 роб. дні
Додаткова інформація
Заявки на участь надсилати до президії Федерації шашок України.
Переглядів: 441 | Додав: bos | Дата: 19.11.2010 | Коментарі (0)

З 6 по 14 листопада в Івано-Франковську проходив відкритий чемпіонат області з шашок-64 серед чоловіків та жінок.
Перше місце посів Василь Кіданецький (Коломийський р-н, Івано-Франківська область), друге - Віктор Шуцман (Львівська область), третє - Андріан Комарницький (Коломия,Івано-Франківська область). третє місце серед івано-франківських шашкістів посів Василь Іваночко.
Серед жінок перше місце посіла Анна Балтажи, друге - Уляна Клочак, третє - Ірина Балтажи (усі Івано-Франківськ).
Переглядів: 434 | Додав: bos | Дата: 14.11.2010 | Коментарі (0)

З 26 по 28 листопада в м. Полтава пройде Чемпіонат України з шашок-100 серед чоловіків та жінок (швидка та блискавична гра)
Переглядів: 414 | Додав: bos | Дата: 10.11.2010 | Коментарі (0)

З 19 по 26 листопада в м. Полтава пройде Чемпіонат України з шашок-100 серед чоловіків та жінок (класична гра)
Переглядів: 460 | Додав: bos | Дата: 10.11.2010 | Коментарі (0)

м. Вінниця. 5-8.XI.2010 р. 67 участників.

3.Чернишова Тетяна (2003, Бершадь) - 6
Переглядів: 508 | Додав: bos | Дата: 08.11.2010 | Коментарі (0)

З 23 по 27 жовтня 2010 р. в шахово-шашковому клубі «Шахрад» Харківського Національного університету радіоелектроніки ХНУРЕ пройшов шашковий фестиваль «1-й Кубок ректора ХНУРЕ» з шашок. Основним видом програми фестивалю був опен-турнір з шашок-64. Турнір проходив за швейцарською системою в 7 турів, за системою мікроматчів з жеребкуванням 1 ходу білих. В турнірі взяли участь 22 учасники з 5 областей України – Харківської, Сумської, Донецької, Луганської та Рівненської. Серед учасників турніру – екс-чемпіон Світу, міжнародний гросмейстер Юрій Анікєєв, міжнародний майстер Леонід Ципес, майстри спорту Владислав Мазур, Анатолій Развалінов (всі -Харків), Іван Чоломбітько (Суми). Переможцем турніру впевнено став Ю.Анікєєв, який набрав 12 очок. На 2 очка від переможця відстали одразу 4 учасники. За додатковими критеріями місця розподілились наступним чином: 2. В.Мазур, 3. Л.Ципес, 4. С.Куиндар, 5. Ан.Развалінов. Крім того, спеціальними призами були нагороджені переможці в окремих номінаціях. Серед ветеранів – 1. Л.Ципес, 2.Ан.Развалінов, 3. І.Чоломбітько; серед жінок – 1.Зінаїда Мручковська (Донецька обл.), 2. Анастасія Глушко (Харків), 3. Галина Нікітюк (Рівне); серед школярів – 1. Максим Дороган 2. Анастасія Глушко, 3. Андрій Султанов (всі – Харків). Також призи отримали найстарший учасник турніру 71-річний Станіслав Шабленко (Ізюмський р-н Харківської обл.), наймолодший учасник – 8-річний Андрій Султанов (Харків) та наймолодша учасниця – 10-річна Анастасія Глушко (Харків).
Крім основного турніру в рамках фестивалю також пройшли рапід-турніри (шашки-100 – 20 хвилин на партію, шашки-64 – 10 хвилин на партію) та бліц-турніри (шашки-100 – 5 хвилин, шашки-64 – 3 хвилини). В рапід-турнірі з шашок-64 переміг Ю.Анікєєв, на 2 місці – МС Олег Шапунов, на 3 – кмс Саїд Куіндер (всі – Харків). Переможцем рапід-турніру з шашок-100 став МС Володимир Готлінський, на 2 місці – кмс Максим Дороган, на 3 – МС Віктор Горобець (всі – Харків). Особливо хочеться відзначити вдалий виступ харківського майстра Володимира Готлінського. Один з найсильніших молодих майстрів Радянського Союзу кінця 70-х років не брав участі у шашкових змаганнях майже 30 років, але колишня майстерність безслідно не зникає, і в напруженій боротьбі Володимир зміг стати переможцем турніру.
В бліц-турнірі з шашок-64 перемогу виборов МС Віктор Горобець. На 2 місці кмс Альберт Песочін, на 3 – МС Владислав Мазур (всі - Харків). Переможець основного та рапід-турніру з шашок-64 Юрій Анікєєв в бліц-турнірі вирішив зіграти в шашки-100. Тут він також став переможцем, але ця перемога далася йому нелегко – лише після додаткового матчу з Л.Ципесом, з яким він розділив 1 – 2 місця в турнірі. На 3 місці – МС Гліб Ушаков (Харків).
На фестивалі була також насичена позатурнірна програма. В конкурсі розв’язання шашкових позицій учасникам було запропоновано 9 позицій. Переможцями стали Ю.Анікєєв та В.Мазур, які змогли розв’язати всі позиції. На 3 місці – першорозрядник Артем Шклов ... Читати далі »
Переглядів: 556 | Додав: bos | Дата: 08.11.2010 | Коментарі (0)

Завершився Чемпіонат України з шашок-64 серед чоловіків та жінок (блискавична гра).
Перше місце серед жінок посіла Юлія Макаренкова (Харківська область), друге місце Олена Коротка (Дніпропетровська область), третє місце Ольга Рейніш (Київ).
Перше місце серед чоловіків посів Максим Обелець (Харківська область), друге місце Сергій Бойко (Харківська область),
третє місце Євген Івашко (Дніпропетровська область).
Переглядів: 516 | Додав: bos | Дата: 31.10.2010 | Коментарі (1)

Завершився Чемпіонат України з шашок-64 серед чоловіків та жінок (швидка гра).
Перше місце серед жінок посіла Юлія Макаренкова (Харківська область), друге місце Олена Коротка (Дніпропетровська область), третє місце
Надія Чижевська (Донецька область).
Перше місце серед чоловіків посів Валерій Гребенкін (Одеська область), друге місце Євген Івашко (Дніпропетровська область), третє місце
Сергій Бойко (Харківська область).
Таблиці

Переглядів: 480 | Додав: bos | Дата: 30.10.2010 | Коментарі (0)

Завершився Чемпіонат України з шашок-64 серед чоловіків та жінок.
Перше місце серед жінок посіла Мотрічко Вікторія (Одеська область), друге місце Олена Коротка (Дніпропетровська область), за третє місце була запекла боротьба в додатковому матчу, в якому перемогу отримала Ольга Рейніш (Київ).
Перше місце серед чоловіків посів Сергій Білошеєв (АР Крим), друге місце Євген Новіков (Донецька область), який переміг в додатковому матчі Валерія Гребенкіна (Одеська область).
Переглядів: 488 | Додав: bos | Дата: 29.10.2010 | Коментарі (0)