Вийшла нова книга Костянтина Георгійовича Балтажи "Як навчатися грати в шашки ". Книга на українській мові 160 сторінок.

З питань придбання книги звертатися:

Балтажи Костянтин Георгійович тел. +38050-4547640 або +38098-5040538 e-mail baltazhy@yandex.ru
Балтажи Ольга Семенівна тел. +38050-4884964 e-mail sosb@ukr.net
Переглядів: 163 | Додав: bos | Дата: 12.11.2016 | Коментарі (0)

З 28 по 30 жовтня у приміщенні КДЮСШ з шахів та шашок м. Одеси відбулись фінальні змагання з шашок-64 обласних сільських спортивних ігор Одещини. Змагання пройшли після трирічної перерви завдяки зусиллям голови Одеської облради ДСО «Колос» Тетяни Олексіївни Федоренкової.

До столиці області з’їхались 17 команд районів Одеської області, які у сім турів по швейцарській системі виявляли переможців. У результаті гострої боротьби перемогу здобула команда Татарбунарського району -12 очок з 14 можливих у складі -В.Нан ,А.Федоров ,І.Шаповаленко , на другому місці команда Овідіопольського району-11 очок у складі- М.Аляєв,В.Томачинський,В.Макарчук, на третьому місці команда Великомихайлівського району-10 очок у складі- В.Іванін,Л.Коесов, А.Грушко. У особистому заліку перемогу здобули: 1-а дошка- В.Нан (Татарбунарський район), 2-а дошка Л.Єсаян (Іванівський район),3-я дошка В.Макарчук (Овідіопольський район).

Головний суддя ,арбітр ФМЖД А.О.Муравецький

Переглядів: 104 | Додав: bos | Дата: 12.11.2016 | Коментарі (0)

Результати чемпіонату України зі швидкої гри серед ветеранів

... Читати далі »
Переглядів: 197 | Додав: bos | Дата: 12.11.2016 | Коментарі (0)

Результати чемпіонату України з шашок-64 серед ветеранів з класичної гри

Переглядів: 359 | Додав: bos | Дата: 08.11.2016 | Коментарі (0)

Ігор Жданов: Правління Міжнародної федерації шашок дискваліфікувало чемпіона світу з шашок Юрія Анікєєва з політичних мотивів - за те, що він патріот України

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов глибоко переконаний, що Правління Міжнародної федерації шашок (ІDFнезаконно та виключно з політичних мотивів - дискваліфікувало видатного українського шашкіста, чемпіона світу, капітана збірної команди України з шашок, міжнародного гросмейстера Юрія Анікєєва.

За словами Міністра, таким чином відбувається фактичне відсторонення українського спортсмена від участі у чемпіонаті Європи з шашок-64, який пройде 11-20 листопада 2016 року у м. Тбілісі, Грузія.

Переглядів: 409 | Додав: bos | Дата: 07.11.2016 | Коментарі (0)

У Туреччині завершився Чемпіонат світу серед молоді зі стокліткових шашок.

Бронзову медаль у блискавичній програмі в категорії Юні надії завоював Андрій Блоха (Кам'янське).

Також в рамках чемпіонату пройшов Чемпіонат світу з турецьких шашок, де також в категорії Юні надії срібло взяв Олександр Коваль (І-Франківськ).

Переглядів: 119 | Додав: bos | Дата: 07.11.2016 | Коментарі (0)

30 жовтня у Ізмірі (Туреччина) стартував молодіжний Чемпіонат світу з шашок-100.
Україну представляють 13 спортсменів (6 хлопців та 7 дівчат).

Переглядів: 120 | Додав: bos | Дата: 30.10.2016 | Коментарі (0)

В Ізмірі (Туреччина) завершився чемпіонат Європи з міжнародних шашок-100.

Нашу країну представляли гросмейстери Юрій Анікєєв, Артем Іванов, Ігор Кірзнер, Ольга Балтажи, Вікторія Мотричко, майстри спорту Юлія Макаренкова та Вікторія Бєлая, а також відомий шахіст Василь Іванчук та юна Дарина Мосієнко.

У чоловіків найкращий результат показав міжнародний гросместер Юрій Анікєєв із Харкова, який посів високе четверте місце. У жіночому турнірі результат чоловіків повторила міжнародний гросмейстер з Івано-Франківська Ольга Балтажи - вона четверта, причому, набравши із срібним та бронзовим призерками однакову кількість очок, але поступившись призовим місцем за коефіцієнтом.

Чемпіонат Європи з міжнародних шашок-100 проходив в Ізмірі з 19 по 24 жовтня. За звання чемпіона Європи змагалися 61 учасник (32 чоловіка та 29 жінок), які представляли 15 країн нашого континенту: Україна, Росія, Білорусь, Латвія, Литва, Естонія, Польща, Нідерланди, Франція, Німеччина, Грузія, Азербайджан, Болгарія, Словенія та Чеська Республіка.

Також у рамках Чемпіонату Європи пройшли турніри зі скороченої програми.

У самому блискавичному виді гри - супер-бліці 2-е місце і срібну медаль завоював українець Юрій Анікєєв.
В командному заліку чоловіча збірна України завоювала 3 місце в бліц, а жіноча - у швидкі шашки.

Переглядів: 127 | Додав: bos | Дата: 30.10.2016 | Коментарі (0)

Шановні спортсмени!

Підписано регламенти чемпіонатів України. Просимо заздалегідь підтверджувати свою участь відповідно до умов пункту 10 регламенту.

01-08 грудня - чемпіонат України з шашок (шашки-64, класична гра, фінал) регламент

09-11 грудня - чемпіонат України з шашок (шашки-64, швидка, блискавична гра) регламент

15-22 грудня - чемпіонат України з шашок (шашки-100, класична гра, фінал) регламент

23-25 грудня - чемпіонат України з шашок (шашки-100, швидка, блискавична гра) регламент

Переглядів: 223 | Додав: bos | Дата: 17.10.2016 | Коментарі (1)

Шановні ветерани!

У зв'язку з недоїздом учасників чемпіонат України з шашок-100 серед ветеранів скасовано.

Прохання до учасників  чемпіонату України з шашок-64 серед ветеранів заздалегідь підтверджувати свою участь у змаганні відповідно до пункту 10 регламенту.

Переглядів: 243 | Додав: bos | Дата: 11.10.2016 | Коментарі (1)