Нова література

Головна » Архів матеріалів

В Ізмірі (Туреччина) завершився чемпіонат Європи з міжнародних шашок-100.

Нашу країну представляли гросмейстери Юрій Анікєєв, Артем Іванов, Ігор Кірзнер, Ольга Балтажи, Вікторія Мотричко, майстри спорту Юлія Макаренкова та Вікторія Бєлая, а також відомий шахіст Василь Іванчук та юна Дарина Мосієнко.

У чоловіків найкращий результат показав міжнародний гросместер Юрій Анікєєв із Харкова, який посів високе четверте місце. У жіночому турнірі результат чоловіків повторила міжнародний гросмейстер з Івано-Франківська Ольга Балтажи - вона четверта, причому, набравши із срібним та бронзовим призерками однакову кількість очок, але поступившись призовим місцем за коефіцієнтом.

Чемпіонат Європи з міжнародних шашок-100 проходив в Ізмірі з 19 по 24 жовтня. За звання чемпіона Європи змагалися 61 учасник (32 чоловіка та 29 жінок), які представляли 15 країн нашого континенту: Україна, Росія, Білорусь, Латвія, Литва, Естонія, Польща, Нідерланди, Франція, Німеччина, Грузія, Азербайджан, Болгарія, Словенія та Чеська Республіка.

Також у рамках Чемпіонату Європи пройшли турніри зі скороченої програми.

У самому блискавичному виді гри - супер-бліці 2-е місце і срібну медаль завоював українець Юрій Анікєєв.
В командному заліку чоловіча збірна України завоювала 3 місце в бліц, а жіноча - у швидкі шашки.

Переглядів: 120 | Додав: bos | Дата: 30.10.2016 | Коментарі (0)

Шановні спортсмени!

Підписано регламенти чемпіонатів України. Просимо заздалегідь підтверджувати свою участь відповідно до умов пункту 10 регламенту.

01-08 грудня - чемпіонат України з шашок (шашки-64, класична гра, фінал) регламент

09-11 грудня - чемпіонат України з шашок (шашки-64, швидка, блискавична гра) регламент

15-22 грудня - чемпіонат України з шашок (шашки-100, класична гра, фінал) регламент

23-25 грудня - чемпіонат України з шашок (шашки-100, швидка, блискавична гра) регламент

Переглядів: 215 | Додав: bos | Дата: 17.10.2016 | Коментарі (1)

Шановні ветерани!

У зв'язку з недоїздом учасників чемпіонат України з шашок-100 серед ветеранів скасовано.

Прохання до учасників  чемпіонату України з шашок-64 серед ветеранів заздалегідь підтверджувати свою участь у змаганні відповідно до пункту 10 регламенту.

Переглядів: 238 | Додав: bos | Дата: 11.10.2016 | Коментарі (1)

У столиці Естонії - м. Таллінн завершився 9-й Командний чемпіонат Європи з шашок-100 серед чоловіків та жінок.
Вдало на цих змаганнях виступили українці.

Чоловіча збірна у составі: Артем Іванов (Дніпро), Юрій Анікєєв (Харків), Денис Шкатула (Вінниця) посіла 3 місце, пропустивши вперед Нідерланди та Росію. Також українці стали другими у блискавичній програмі.

В жіночому турнірі збірна України (Вікторія Мотрічко з Одеси, Ольга Балтажи з Івано-Франківська) виборола 2 срібні медалі - у класичному турнірі та в блискавичній програмі.

Переглядів: 98 | Додав: bos | Дата: 10.10.2016 | Коментарі (0)

Чемпіонати України серед ветеранів буде проведено:

шашки-100 - Біла Церква, 10-16 жовтня,

шашки-64  - Біла Церква, 07-13 листопада.

В програмі змагань класична, швидка та блискавична гра. До змагань допускаються спортсмени 1966 року народження та старші.

Регламент чемпіонату України серед ветеранів з шашок-100

Регламент чемпіонату України серед ветеранів з шашок-64

Інформація щодо проживання - Корнієнко Володимир Васильович: 093-11-99-132, 097-342-61-31.

Довідкова інформація - Чижевська Надія Василівна: 050-926-12-58, 067-624-09-36

Переглядів: 96 | Додав: bos | Дата: 04.10.2016 | Коментарі (0)

З 16 по 22 листопада 2016 року в м. Івано-Франківськ відбудеться командна першість України з шашок – 64 серед загальноосвітніх навчальних закладів «ДИВО – ШАШКИ».

Змагання проводяться Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

У змаганнях беруть участь переможці обласних змагань та м. Києва. (команда – учні однієї школи).

Регламент турніру

Виклик на змагання

Переглядів: 169 | Додав: bos | Дата: 28.09.2016 | Коментарі (0)

Шановні організатори змагань 2017 року!

Для включення змагання до Єдиного календарного плану Мінмолодьспорту на 2017 рік просимо завчасно потурбувались та до 15 жовтня 2016 рокунадіслати листи від обласних управлінь спорту або обласних/міських адміністрацій (органів державної влади) з заявками на проведення чемпіонатів України, Кубків, півфіналів та фіналів, всеукраїнських та міжнародних турнірів на території України.

У зв'язку з можливими затримками у роботі засобів зв'язку просимо перед відправленням офіційним шляхом листів з заявками відправляти скан-копії листів на е-мейл провідного тренера Мінмолодьспорту Чижевської Н. В.: chyzhevska@i.ua.

Звертаємо особливу увагу організаторів всеукраїнських та міжнародних турнірів на території України: без наявності листа від органу державної влади з заявкою на проведення турніру, змагання не може бути включено до Єдиного календарного плану Мінмолодьспорту на 2017 рік.

Переглядів: 98 | Додав: bos | Дата: 20.09.2016 | Коментарі (0)

З 29 вересня по 03 жовтня в м. Вінниці пройде традиційний дитячий всеукраїнський турнір з шашок-100 "Вінницькі фонтани"

Переглядів: 118 | Додав: bos | Дата: 14.09.2016 | Коментарі (0)

15 липня 2016 року прийнято зміни до Єдиної спортивної класифікації України, класифікацію зі змінами можна подивитись на сайті Міністерства, або за цим посиланням

Переглядів: 101 | Додав: bos | Дата: 07.09.2016 | Коментарі (0)

На  чемпіонаті світу з шашок-64  серед ветеранів закінчились змагання з класичної  гри.

2 місце виборов Шапунов Олег   (Харківська область)

3 місце Касьян Маріна (Харківська область)