Неділя, 24.06.2018, 01:15
Шашки в Україні

Меню сайту
 
Федерація шашок
 
Законодавство
 
Шашки в світі
 
Композиція


 
Нова літератураГоловна » Архів матеріалів

31 січня 2017 року відбулося засідання Президії Федерації шашок України.
Одним з питань порядку денного засідання був розгляд роботи членів Тренерської ради з моменту обрання нових членів, відповідальних за шашки-64, тобто з 21 листопада 2015 року до теперішнього часу.

Прийнято наступні рішення:
1. Призупинити з 1 лютого до 11 березня 2017 року виконання обов’язків членів Тренерської ради Балтажи О.С., Бойко С.М., Гребенкіна В.В., Губаревої А.І. та Чижевської Н.В. 
2. 11 березня 2017 року, під час проведення у м. Києві чемпіонату України серед молоді та юнаків (шашки-64, класична, швидка, блискавична гра), провести збори тренерів, на яких:

1) заслухати звіти членів Тренерської ради про проведену роботу з 21 листопада 2015 року по 31 січня 2017 р.;

2) провести довибори голови та перевибори членів Тренерської ради.

Пропонуємо усім тренерам, спортсменам, організаторам, які претендують на посаду голови або члена ТР, ознайомитись з обов'язками членів ТР та до 1 березня 2017 року подати на обговорення свою програму роботи ТР на е-мейл ukrshashki@i.ua. Подані програми буде опубликовано на сайті.

Посадові обов’язки члена Тренерської ради

Переглядів: 213 | Додав: bos | Дата: 03.02.2017 | Коментарі (0)

Федерація шашок України повідомляє про перенесення на новий термін проведення чемпіонату України серед молоді та юнаків (шашки-64, класична, швидка, блискавична гра) в м. Києві, а саме з 05 по 12 березня 2017 року (замість запланованого терміну з 09 по 16 березня 2017 року).

Зміни до регламенту, затверджені Мінмолодьспортом

 

Інформація щодо Чемпіонату України серед молоді та юнаків 05.03.2017 - 12.03.2017, м.Київ: 

Пропонується розміщення у хостелах: 

1. Z-Hostel, м.Київ, вул. Жилянська, 120 Б, 1 поверх. 
- заброньовано 33 місця, номери: 2-, 3-місні номери (двох ярусні ліжка), вартість до 150 грн. 
- заброньовано 48 місць, номери: 2-, 4-, 6-, 8-місні номери (двох ярусні ліжка), вартість до 185 грн. 

2. Доміно, м.Київ, вул. Мельникова, 35. 
біля станції метро «Лук’янівська», (від Центрального залізничного вокзалу - метро, станція «Вокзальна», доїхати до станції «Театральна» - перехід на станцію «Золоті Ворота» - їхати до станції «Лук'янівська»). 
- заброньовано 30 місць, номери: 4-, 8-, 10-місні номери (двох ярусні ліжка), вартість до 120 грн. 

Прохання якомога швидше надати попередні заявки на участь у змаганні та проживання на e-mail: kievshashki@ukr.net&n ... Читати далі »

Переглядів: 342 | Додав: bos | Дата: 28.01.2017 | Коментарі (0)

Додаткова інформація щодо чемпіонату України з шашок-100 серед юніорів та молодших кадетів ( м. Запоріжжя, 16-23.02.2016):

           Пропонується розміщення у гуртожитку вул. Брюлова 17-б (умови комфортні). Вартість проживання 70 грн на добу (з удобствами) і 50 грн (без удобств).

          Звертаємо Вашу увагу, що оргкомітет не займається розселенням учасників в приватних домовладіннях і не надає гарантій в отриманні належних документів звітності підтверджуючих витрати на проживання.

          Попередні заявки на участь у змаганні, також інформацію про намір оселитися у гуртожитку важливо надати за 5 днів по початку змагань ( е-мейл: о.l.kompaniiets@gmail.com).

         Усі питання стосовно проживання – гол. суддя змагань – Кірзнер Ігор Михайлович – тел. 066-8201249.

Планується організувати автобус на тур і з туру . Прохання надати попередні заявки.

Переглядів: 241 | Додав: bos | Дата: 26.01.2017 | Коментарі (0)

Міністр молодi та спорту України Ігор Жданов прокоментував ситуацiю, що склалася з дисквалiфiкацiєю Юрiя Анiкєєва IDF: - Рішення російського правління Міжнародної федерації шашок (IDF) про повторну дискваліфікацію нашого чемпіона світу Юрія Анікєєва - тепер уже на 3 роки – викликає огиду.

Це абсолютно незаконне, політичне рішення, яке не має жодного відношення до елементарних норм міжнародного спортивного права. Мова йде про особисте зведення рахунків та політичні репресії проти громадянина України Юрія Анікєєва за його публічну патріотичну, проукраїнську позицію. Це елемент тотальної гібридної війни, яку Росія веде проти України, в тому числі, шляхом використання кишенькових та підконтрольних Кремлю міжнародних спортивних федерацій. Адже не секрет, що керівництво Міжнародної федерації шашок (IDF) практично повністю складається з громадян Росії. За наявною інформацією – рішення про дискваліфікацію Юрія Анікєєва також погоджувалося з кураторами функціонерів IDF у російських владних структурах. Це і є сучасне обличчя Росії – країни агресора, терориста, країни яка порушує права людини та у кращих сталінських традиціях затуляє рота усім незгодним.

Хочу наголосити, що Міністерство молоді та спорту України, я особисто, уся українська спортивна родина стоїть на стороні нашого видатного, непересічного спортсмена. Ми працюємо в тісному контакті з Федерацією шашок України та робимо все від себе залежне у цій непростій ситуації. Я пишаюся тим, що Юрій Анікєєв, не дивлячись на різноманітні конформістські пропозиції, які надходили від російського керівництва IDF – не прогнувся, не зламався, не відмовився від своїх поглядів та особистого права вдягати на змагання національний український одяг, одним з невід’ємних елементів якого є наша вишиванка. Враховуючи видатні спортивні досягнення, велику патріотичну свідомість та міцну громадянську позицію, Міністерство молоді та спорту - клопотатиме про нагородження Юрія Анікєєва високою державною нагородою. Я також закликаю усіх небайдужих, патріотичних людей, представників бізнесу, меценатів, юристів - надати Юрію Анікєєву фінансову та юридичну допомогу. Ця допомога потрібна нашому спортсмену на час дискваліфікації, а також для відстоювання своїх прав у Міжнародному спортивному арбітражному суді в Лозанні. Реалії такі, що подача і супроводження позову потребує достатньо великих коштів, не менше 50 тис. євро, яких у нашого спортсмена та профільної федерації - немає. А держава не може втручатися в цей процес.

Прошу усіх, хто хоче надати необхідну допомогу контактувати з Фед ... Читати далі »

Переглядів: 250 | Додав: bos | Дата: 20.01.2017 | Коментарі (1)

З 10 по 14 січня 2017 року в м. Турка Львівської області в одинадцяте відбувся Всеукраїнський командний дитячий турнір «Диво-шашки у сніжних Карпатах».

Цього року турнір присвячено пам’яті колишнього учня школи-інтернату легендарного воїна АТО «БАРНІ» (Олександра Ільницького (Галаца) (28.02.1978 - 09.01.2016).

«Барні» загинув у зоні АТО, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Нагороджений посмертно орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Право першого ходу в шашковій партії було надано дочці «Барні» Ксенії та бойовому побратиму «Гансу». Їм організатори турніри вручили пам’ятні медалі.

Організаторами турніру крім відділу освіти та сектору молоді та спорту Турківської РДА (керівники Наталія Гошівська та Василь Поточний) були Львівська обласна федерація шашок (президент Іван Ільницький). Підтримали турнір львівські фірми «Ніка Захід» (директор Дмитро Смуток), «Єврологістика» (директор Ігор Шуптар), районна профспілка працівників освіти (голова Михайло Кропивницький), благодійний фонд «Милосердя» (голова Мирослава Калинич) та приватний підприємець Ігор Леньо.

У змаганнях взяли участь – 22 команди (66 учасників віком з 7 до 13 років) з Києва, Вінницької,  Львівської, Житомирської, Закарпатської, Харківської та Рівненської областей та гості з м.Бендери (Молдова), а також в додатковому особистому турнірі – 12 шашкістів першорозрядників та кандидатів у майстри спорту 2000-2003 р.н.

За результатами цікавих змагань перше місце посіла команда Вінниці-1 (тренер – заслужений тренер України Дмитро Мариненко), за яку виступали Михайло Батунін, Павло Жолоб та Ірина Васильєва з загальним результатом 14 командних очок із 14 можливих. Друге місце посіла команда Центр-1 Вінницької МДЮСШ № 6 (тренер – майстер спорту Микола Леонов) у складі Арсеній Цвіток, Лев Леонтьєв та Марія Матюхова з результатом – 12 очок. Третє місце виборола команда Бендери-2 з Молдови (тренер Белана Губа), за яку виступали, Дмитро Горський, Олеся Руденко та Софія Споришь з результатом 10 очок.

Близькими до призових місць були також команди: «Емільчене» Житомирської області, Київського палацу дітей та юнацтва, Турківської ДЮСШ «Юність».

У додатковому особистому турнірі, де змагалися 12 шашкістів-першорозрядників та кандидатів у майстри спорту 2000-2003 р.н., перше місце серед юнаків посів Максим Долапчі (м.Бендери) – 13 очок, друге – Руслан Монич, третє – Іван Богдич (обидва м. Турка). Се ... Читати далі »

Переглядів: 224 | Додав: bos | Дата: 16.01.2017 | Коментарі (0)

Сумна новина...

Сьогодні на 52-му році життя помер заслужений тренер України, президент Київської міської федерації шашок, широкої душі людина - Гаптаренко Анатолій Іванович.

У Анатолія Івановича залишилась мама 80 років та 15-річна донька. Якщо хтось захоче надати допомогу його близьким, то вона, безумовно, не буде зайвою.

Картка Приватбанку на ім'я Олександра Коліна: 5168 7553 5504 5465

Висловлюємо співчуття рідним та близьким покійного...

Прощання з Гаптаренко А.І. відбудеться 14 січня 2017 року о 11 годині в прощальному залі  у приміщенні Київської міської клінічної лікарні №18 м. Київ, бул. Шевченка 17

Переглядів: 307 | Додав: bos | Дата: 12.01.2017 | Коментарі (1)

Підписано регламенти чемпіонатів України:

1. Чемпіонат України серед молоді та юнаків (шашки-100, класична, швидка, блискавична гра) (IV ранг), 02.02.17-09.02.17, Івано-Франківська Регламент

Головний суддя - Балтажи Костянтин Георгійович

 

2. Чемпіонат України серед юніорів та юнаків (шашки-100, класична, швидка, блискавична гра) (IV ранг), 16.02.17-23.02.17, Запорізька Регламент

Головний суддя - Кірзнер Ігор Михайлович

 

3. Чемпіонат України серед молоді та юнаків (шашки-64, класична, швидка, блискавична гра) (ІV ранг), 09.03.17-16.03.17, Київ Регламент

Головний суддя - Гаптаренко Анатолій Іванович

 

4. Чемпіонат України серед юніорів та юнаків (шашки-64, класична, швидка, блискавична гра) (ІV ранг), 23.03.17-30.03.17, Вінницька Регламент

Головний суддя - Мариненко Дмитро Сергійович

 

5. Чемпіонат України (шашкова композиція, складання) (III ранг) (протягом року), 15.03.17-30.03.17, Дніпропетровська Регламент

Переглядів: 124 | Додав: bos | Дата: 10.01.2017 | Коментарі (0)

Результати чемпіонатів України з шашок-100 серед чоловіків та жінок, швидка та блискавична програми 

Бліц: https://vk.com/wall-109147903_14978 

Швидкіhttps://vk.com/wall-109147903_14959

Фото від О. Передірія

Переглядів: 129 | Додав: bos | Дата: 01.01.2017 | Коментарі (0)

З 15 по 22 грудня 2016 року в м. Полтава проходив Фінал чемпіонату України з шашок-100

Таблиця чоловіки

Таблиця жінки

Фотографії

Переглядів: 475 | Додав: bos | Дата: 16.12.2016 | Коментарі (1)

Результати чемпіонату України з шашок-64 з блискавичної гри:

Чоловіки:
1. Шкатула Денис
2. Шепель Фелікс
3. Мазур Владислав

Жінки:
1. Коротка Олена
2. Губарєва Ольга
3. Зайцева Тетяна

ТАБЛИЦІ

Переглядів: 237 | Додав: bos | Дата: 11.12.2016 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 6 7 ... 87 88 »
Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Вітаємо!Форма входу
 
Друзі сайту
 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
 
Copyright MyCorp © 2018

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz