Шашки в світі

Композиція

Нова література

Головна » Архів матеріалів
Відбувся Чемпіонат Європи з шашок-100 серед юніорів, кадетів, молодших кадетів, юних надій
Українські шашкісти отримали 1 золоту, 1 срібну та 2 бронзові медалі.

Михайло Колобов
м.Харків  3 місце (юніори, класична гра)
Максим Шаров  м.Харків      2 місце (кадети, блискавична гра)
Владислав Мазур   м.Харків  3 місце (кадети, блискавична гра)
Валерія Кришталь м.Полтава 1 місце (молодші кадети, блискавична гра)

Фотографії
Переглядів: 908 | Додав:
bos | Дата: 07.08.2009 | Коментарі (5)

На форумі пропонується до розгляду нова редакція другого розділу "Шашкового кодексу України" Пропозиції та зауваження направляти на адресу сайту для внесення змін. Планується видання кодексу до кінця року.
Переглядів: 1142 | Додав: kostya | Дата: 05.08.2009 | Коментарі (0)

В м.Сімферополь відбувається традиційний турнір з шашок-64- Меморіал героя СРСР Я.І.Чапичева.
1 серпня відбулися змагання з блискавичної гри. Перше місце посів майстер спорту Сергій Похвалитов, друге Руслан Оріховський, третє - Євген Кадников. Таблиця
2 серпня відбулися змагання з швидких шашок. Перше місце посів майстер спорту Сергій Похвалитов, друге Денис Шаталін, третє - Валентин Позняк.
Таблиця

Переглядів: 688 | Додав: bos | Дата: 03.08.2009 | Коментарі (0)

На форумі пропонується до розгляду нова редакція першого розділу "Шашкового кодексу України" Пропозиції та зауваження направляти на адресу сайту для внесення змін. Планується видання кодексу до кінця року.
Переглядів: 1089 | Додав: bos | Дата: 03.08.2009 | Коментарі (0)

Сьогодні стартує чемпіонат Європи з шашок-100 серед юніорів, кадетів, молодших кадетів, юних надій.
Інформація щодо ходу змагань на сайті

Бажаємо успіху нашим спортсменам!
Переглядів: 696 | Додав: bos | Дата: 01.08.2009 | Коментарі (0)

В м. Дніпропетровськ розпочався Особисто-командний Кубок України з шашок-100. В змаганнях серед чоловіків 27 учасників, серед жінок 7 (очикується 8 учасниця Отрощенко Ольга), які представляють 9 регіонів України: Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Івано-Франківська, Херсонська, Харківська, Сумська області, м. Київ, АР Крим.
Інформація про турнір розташована на сайті.
Переглядів: 677 | Додав: bos | Дата: 20.07.2009 | Коментарі (0)

Тренерська рада Федерації шашок України підготувала "Навчальну програму з шашок для дитячо-юнацьких спортивних шкіл, шкіл вищої спортивної майстерності".
Пропонуємо  на форумі подивитися програму та висловити свої побажання або зауваження.

Переглядів: 1182 | Додав: bos | Дата: 12.07.2009 | Коментарі (3)

Закінчився Чемпіонат світу серед інвалідів з вадами зору з шашок -64.
 Перше місце серед чоловіків посів Сергій Манін (Донецька область)
17 очок з 18 можливих.

Серед жінок Ірина Григорук (Вінниця) виборола бронзову нагороду.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів!
Переглядів: 752 | Додав: bos | Дата: 11.07.2009 | Коментарі (0)

З 20 по 26 липня в м.Дніпропетровськ відбудеться Кубок України з шашок-100 серед чоловіків і жінок.