Шашки в світі

Композиція

Нова література

Головна » 2017 » Вересень » 27

У Львові 21 - 24 вересня 2017р відбувся турнір з шашок-100 "ЛЬВІВ-ОПЕН 2017", Етап Кубку світу I.D.C.D. з шашок-100 в рамках  "Чемпіонату міста Львова з шашок-100", який проходив у приміщенні ***готелю «НТОН»", за підтримки Львівської міської ради.
Турнір проходив за швейцарською системою в 7 турів з контролем часу – 1год 30 хв. Учасники турніру прибули з сусідніх держав – Польща та Білорусь чим підтвердили статус першого міжнародного турніру з шашок-100, який відбувся вперше у м.Львові. Судили турнір знані міжнародні арбітри - Гордик Любов та Костянтин Балтажи.
На учасників в кількості 44 чоловік, чекали п’ять  головних призів, які забезпечив організатор турніру - федерація шашок Львівської області, віце-президент федерації шашок України Іван Ільницький. Серед титулованих спортсменів фаворитом вважався Іванов Артем (дніпровець є першим за рейтингом-100 в Україні та ! 9 у світі). Артем підтвердив свій високий клас гри і впевнено ПЕРЕМІГ– 12 очок з 14 можливих. Друге місце здобув, багаторазовий Чемпіон Світу та Європи по версії I.D.C.D. категорія УОРА, Мариненко Дмитро – 11 з 14 можливих. Несподіванкою стало третє місце і відповідно «бронза» основного турніру Марціновського Юрія з міста Новоград-Волинськ, 10 очок і сенсаційна нічия в першому турі з переможцем – Артемом Івановим. Осадчук Володимир здобув почесне  4 місце і замкнув призову п’ятірку Кирило Іванов з Каменського (Дніпропетровська область) – 10 очок.  Отже доля 4-8 місця визначилась за додатковими показниками по коефіцієнту Солкофа де 6 місе здобув Охотський Олександр з Харкова, 7 місце Губарєва Альона з Каменського і замкнув кращу вісімку екс-чемпіон світу з шашок-64 - Гребенкін Валерій з Херсона. І лише 11 місце здобув заслужений майстер спорту України з шахів Бондарець Вадим з Львова, який показав найкращий результат серед шашкістів Львівської області. Найкращою серед жінок стала провідна шашкістка з Дніпропетровської області Губарєва Альона, другою була Гуслєва Людмила з Донецької області, а третьою представниця Прикарпаття – Гринишин-Крук Росана і четвертою наша землячка зі Львова, представниця АШ «Тривіта» - Осадча Варвара. Серед юніорів та дівчат до 10 років призерами стали – Жолоб Павло (Вінниця), Осадча Олена (Львів) і Балабан Ілля (Каменске). Серед юніорів та дівчат до 13 років призерами стали – Коваль Олександр і Гринишин-Крук Росана (Івано-Франківськ), та Осадча Варвара (Львів). Серед ветеранів кращим став Бондаренко Анатолій з Києва. Особливу увагу було надано заліку серед людей з особливими потребами де перемогу святкували – Мариненко Дмитро (категорія УОРА), Іванов Кирило (СПЕШ), Ніценко Юрій (ЗІР), серед жінок відповідно Гуслєва Людмила, Волицька Тетяна (ЗІР), Концевич Ольга (УОРА).Турнір проходив на високому організаційному рівні і відповідав вимогам міжнародного рівня. В пл ... Читати далі »

Переглядів: 1011 | Додав: bos | Дата: 27.09.2017 | Коментарі (4)