Шашки в світі

Композиція

Нова література

Головна » 2016 » Жовтень » 30

30 жовтня у Ізмірі (Туреччина) стартував молодіжний Чемпіонат світу з шашок-100.
Україну представляють 13 спортсменів (6 хлопців та 7 дівчат).

Переглядів: 388 | Додав: bos | Дата: 30.10.2016 | Коментарі (0)

В Ізмірі (Туреччина) завершився чемпіонат Європи з міжнародних шашок-100.

Нашу країну представляли гросмейстери Юрій Анікєєв, Артем Іванов, Ігор Кірзнер, Ольга Балтажи, Вікторія Мотричко, майстри спорту Юлія Макаренкова та Вікторія Бєлая, а також відомий шахіст Василь Іванчук та юна Дарина Мосієнко.

У чоловіків найкращий результат показав міжнародний гросместер Юрій Анікєєв із Харкова, який посів високе четверте місце. У жіночому турнірі результат чоловіків повторила міжнародний гросмейстер з Івано-Франківська Ольга Балтажи - вона четверта, причому, набравши із срібним та бронзовим призерками однакову кількість очок, але поступившись призовим місцем за коефіцієнтом.

Чемпіонат Європи з міжнародних шашок-100 проходив в Ізмірі з 19 по 24 жовтня. За звання чемпіона Європи змагалися 61 учасник (32 чоловіка та 29 жінок), які представляли 15 країн нашого континенту: Україна, Росія, Білорусь, Латвія, Литва, Естонія, Польща, Нідерланди, Франція, Німеччина, Грузія, Азербайджан, Болгарія, Словенія та Чеська Республіка.

Також у рамках Чемпіонату Європи пройшли турніри зі скороченої програми.

У самому блискавичному виді гри - супер-бліці 2-е місце і срібну медаль завоював українець Юрій Анікєєв.
В командному заліку чоловіча збірна України завоювала 3 місце в бліц, а жіноча - у швидкі шашки.

Переглядів: 454 | Додав: bos | Дата: 30.10.2016 | Коментарі (0)